Jump to content
php.lv forumi

vairāki vaicājumi vienā


ray

Recommended Posts

kurš ir optimālāks variants? Vebera variants vai MySQL procedūras?

 

Tas, kurš ciklā palaižot pietiekami daudz reizes pēc kārtas, tā lai mērījuma kļūda vairs pārāk neietekmētu iznākumu, izpildās visātrāk.

Tulkojumā - izpildi teixim šito 10K (varbūt 100K) reizes ar variantu A un variantu B (pie nenoslogota kompja) un salīdzini laikus.

Kā noķert precīzus laikus to nu gan es nemāku teikt :)

 

Gints Plivna

http://datubazes.wordpress.com

Link to comment
Share on other sites

To keisu ar 100K diez vai ļaus izpildīt.. tāpat kā vienu kombinētu SQL, jo iestāsies limits + pārserim būs problēmas (iespējams!?).

Vispār tādus jobus neraksta on-line lietošanai ;) - a batch-jobam tas ir pofig - 10k vai 100k ... kamēr neizpildīs, transakciju nenokomitēs :)

Link to comment
Share on other sites

To keisu ar 100K diez vai ļaus izpildīt.. tāpat kā vienu kombinētu SQL, jo iestāsies limits + pārserim būs problēmas (iespējams!?).

Vispār tādus jobus neraksta on-line lietošanai ;) - a batch-jobam tas ir pofig - 10k vai 100k ... kamēr neizpildīs, transakciju nenokomitēs :)

eee es biju domājis ka mums ir variants A - viens SQL update ar šiem fiksētiem 8 CASēm un to palaiž 10K reizes.

Tad ir variants B proca - kurā ir 8 updates. Un to procu palaiž 10K reizes.

 

Un tad salīdzina timingus, abām reizēm.

 

Lieku 10:1, ka update ar casēm būs ātrāka, bet man principā šādi SQL teikumi nepatīk :)

 

Tikai jau nu vajadzētu pieturēties maximāli pie reālās dzīves - ar domu diez vai reālajā dzīvē visu laiku šitos SQL teikumus laidīs ar fiksētām vērtībām, jā domā, ka tur būs parametri gan idiem, gan uzstādāmajām vērtībām.

Edited by Gints Plivna
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...