Jump to content
php.lv forumi

Svītrkodi


Chepa

Recommended Posts

Es te biš, lai atvieglotu sev darbu ar precēm gibu sev uztaisīt nelielu skriptu, kas mācētu darboties ar svītrkodiem.

Nolasīšana ir skaidrs - tur ir svītrkoda nolasītājs.

Bet kā ir ar izveidošanu?

Uz php - grafisku? Lai mans svītrkoda lasītājs (vēl neesošs) viņu spētu nolasīt.

Nekur nevaru atrast specifikāciju, kā viņš veidojas. Tik saprotu, ka ir nejēgā daudz standartu un kuru īsti izmantot arī nav skaidrs.

Enīvei - nevienam tā arī neko konkrēti neesmu atradis, kā ciparus un burtus attēlot ar strīpām.

Ar kodu tikšu galā pats, tik vajadzētu zināt kas ir jāzīmē.

Link to comment
Share on other sites

Chepa -->

1 desmitiem standartu ;)

2. vari Netaa samekleet neta plashumos Fontus (ttf) kur burtinju un ciparinju vietaa ir kods ;)

+ apskaties kaa javeido kontrolsumma...

---

sen atpakalj (gadus 7-8) ar sho njemos... Finala tika izrakti pareizie fonti un viss....

Link to comment
Share on other sites

Par kontrolsummu man viss ir skaidrs.

http://www.barcodeisland.com/code128.phtml - riktīg forši viss aprakstīts (atradu sekojot linkiem no wikipedijas).

 

pear klase ir uz php4, bet man ir php5. Negrinas pārrakstīt + cik uzmetu aci, tur ir tikai code128 (kas man izskatās piemērotākais), neņemot vērā to, ka koda vidū ir iespējams pārslēgties no code128 A uz B vai C jebkurā koda vietā. Tā būtiski to saīsinot.

Tas pats attiecas uz fontiem tiem nav optimizēti (: Gribētos jau tomēr kko baigi gudru. + gribu pats uzrakstīt. Azarts. (:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...