Jump to content
php.lv forumi

login.php negrib darboties un viss!


iall

Recommended Posts

Labs vakars ,

ir fails - login.php ,darbojas uz flat failu sistēmu ,visam itkā jābūt vienkārši ,bet nekā nesanāk un viss!Nevaru ielogoties ,kā spiež "Aiziet" lauki paliek tukši!

 

Lūk skripts - http://paste.php.lv/6423

 

Varu derēt ,ka viss ļoti vienkārši! :D

 

P.S. - Dizains php.lv/f/ acīm tīkams :)

Edited by iall
Link to comment
Share on other sites

$login un $password nāk no params.php!Viņi satur to ,kas viņiem ir jāsatur ,bet lai kā arī mocītu ,nekas nesanāk!Tas serveris ir localhost :D Uzlikšu register_globals on un apskatīšos! :)

 

Edit: Enīvei nekā nenotiek! :/

Edited by iall
Link to comment
Share on other sites

Izdarīju šādi

<?
if($_POST[''] and $_POST[''])
{
if($_POST['$login == $elog'] and $_POST['$password == $epass'])
{
session_register("elog");
session_register("epass");
print "<div align='center'><font face=\"Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif\" size=\"2\"><B>Veiksmigi!</B><BR><a href='admin.php'>Admin</a></font></div>";
}
else
print "<div align='center'><font face=\"Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif\" size=\"2\"><B>Neizdevas...</font></div>";
}
?>

 

bet nekā!

Edited by iall
Link to comment
Share on other sites

iall --> tu pats vispar saproti ko esi uzrakstijis????

 

// if($_POST[''] and $_POST[''])

{

if($_POST['$login == $elog'] and $_POST['$password == $epass'])

{

///

 

JA $_POST['']==patiess UN $_POST['']==paties

tad

JA $_POST['$login == $elog'] == patiess UN $_POST['$password == $epass'] == patiess...

-------------

Vai redzi sajos nosacijumos katvismazako Logjiku???

Neskjiet ka tas ir apsalutas un galigas mulkjibas???

-----

$_POST[''] --> ir POST masivs kuram NAV pat noradiis masiva atslegas nosaukums --> pats par sevi kljudains

Pat ja taa nebutu --> tapat tiktu salidzinati PILNIGI vienadi manigie ....

---

$_POST['$password == $epass'] --> sads masiva elements ar NOSAUKUMU $password == $epass var pastavet ;) tik maigi izsakoties nosaukums taads stipri divains -->

teiksim ja salidzinatu ar cilveka vardiem tad Varda Janis vieta buutu 2+2=4 ---> jauks vards ne??

(2+2=4 panac luudzu surp...)

------

$_POST masiva glabajas tadi pasi nosaukumi kadi tika padoti no lapas ....

 

// lapa: <input type="text" name="vards" value="testesanai">

tad $_POST buus $_POST['vards'] =='testesanai' .... (vai jebkuru vertibu kas tiks ievadita dotaja laukaa....

--------------------

Link to comment
Share on other sites

Tāda sajūta ,ka visi ir perfekti un visu zin!Tikpat labi ja paprasīsi man kko par ģitāru tad atbildēšu ar to pašu ,ja nepareizi kko pateiksi vai izdarīsi! :D Tāds rēciens nāk! (Tas tikai tāds salīdzinājums)

 

Neviens nav dzimis meistars ,pilnīgi neviens!Cik noprotu php nav priekš manis!Jo zinu ,lai ko es nepareizi izdarītu ,tikšu apmētāts vai nu ar lamu vārdiem vai nu pasūtīts ,rupji runājot ,dirst.(Protams ir arī cilvēki ,kas palīdz un tiem es esmu pateicīgs)Tas neattiecas tikai uz manīm ,arī uz pārējiem iesācējiem!

 

Tāds tīri morālais :D

 

P.S. - Paldies Grey_Wolf ,ka paskaidroji :)

Edited by iall
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka neviens nav dzimis meistars, bet vienkārši dīvaini paliek skatoties, ka tu jau te esi šajā forumā gandrīz 2 gadus, bet šādus brīnumus raksti.

 

Un runājot par līdzībam - tas kods ko tu uzrakstīji, ģitāras pasaulē būtu pielīdzināms jautājumam: "Klau, kāda izmēra bungu vālītes man būtu jāpērk, lai spēlētu elektrisko ģitāru ģitāru ?". Tu spēj iedomāties, ka kāds ko tādu pajautātu ? Tāpat es nespēju iedomāties, ka kāds var šādu kodu uzrakstīt. Piedod, bet nu tā tas ir. :)

 

Tiešām silti iesaku iziet cauri tam latviskajam manuālim webtech lapā: http://webtech.lv/rakstu-darbi/php-reference/#1.11

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Un runājot par līdzībam - tas kods ko tu uzrakstīji, ģitāras pasaulē būtu pielīdzināms jautājumam: "Klau, kāda izmēra bungu vālītes man būtu jāpērk, lai spēlētu elektrisko ģitāru ģitāru ?".

 

Es apmēram to būtu salīdzinājis tā - Gitārspēli sāk rēķināt ar matemātiku (ir bijuši gadījumi).Labi ,tas pats vien sanāk :D

 

Labi ,saņemšos un iziešu cauri ,tik redzēs cik daudz man aiz auss kas aizķersies!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...