Jump to content
php.lv forumi

PHP/MySQL freelanceris


fest

Recommended Posts

Viens paziņa no ASV palūdza ievietot šeit sludinājumu. Pats esmu pie viņa nostrādājis visu vasaru, tā kā varu garantēt, ka ar samaksām problēmu nebūs, un arī kā cilvēks viņš ir ļoti saprotošs un sūdus netaisa. Personīgi, es pats tagad vēl sadarbotos ar viņu, taču man īsti nav laika tam, jo viņam nepieciešami vairāki darbinieki vismaz uz pusslodzi (ideālā variantā uz pilnu slodzi- 40 stundām nedēļā).

Prasības kandidātam:

  • PHP/MySQL pieredze.
  • Test-driven development pieredze un izpratne par to.
  • OOP un OOD arī ir nepieciešamība.
  • Angļu valoda pietiekami labā līmenī, lai varētu brīvi komunicēt ar īstu amerikāni.
  • Pieejams vismaz 20-40h nedēļā

Maksā arī tīri cilvēcīgi, tā kā par kapeikām jāvergo nebūs.

 

Gandrīz aizmirsu- viņš meklē arī Flash mākslinieku-programmētāju, tā kā Flash darboņi- sarosās.

 

Darbs notiks no mājām.

Principā, tālāk Jums jākomunicē ar viņu personīgi: adam [nu jūs zināt kas te jāliek] sermonspice.com

Varat arī atsaukties uz Reini- viņš zinās. Vienīgi vēlētos, lai tie, kuri sūta viņam pirmo ziņu, aizsūta cc/bcc arī man uz hell656 [tas pats] inbox.lv vai tepat uz PM, jo arī pašam šad tad atrodas kādi darbi, kurus labprāt uzticētu arī citiem un lieki kontakti nekad nenāks par ļaunu.

 

P.S. Pieteikties lūgšu tikai motivētus un atbildīgus darbiniekus- tādus, kuri projekta vidū nepateiks- sorry vecīt, es pass. Patiesībā, ar viņu visu var sarunāt, galvenais nevajag pazust un neatbildēt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...