Jump to content
php.lv forumi

Piedāvājam savus hostinga pakalpojumus.


JuRoK

Recommended Posts

kaut kas ar mani nav kaartiibaa, nesaprotu taa pat.

par to wap:

juus man nedosiet izvadiit wml(xhtml) failus? vai suutiit headerus?

vai arii juus nedosiet pieeju pa headeriem? vai arii peec IP blokeesiet pieeju?

a klients pats vai tad neizveelaas ar kaadaam versijaam vinjsh grib darboties?

 

1. Par WAP: katram hostam atsevišķi pieraksta falu tipu apstrādes veidus. Ja hostam nepierakstīt specifiskus failu tipus WAP protokola apstrādei (vnd,vcs,vcf,wap,eml), tad serveris var sūtīt nepareizus Header-us, un klientam var būt problēmas ar Jūsu WAP saitu. Principā visu no augstākminētā Jūs varēsiet paveikt, tikai mēs neatbildam par rezultātu, ja nav aktivizēta WAP pieeja.

 

2. Paskaidrijiet sīkāk, ko tieši gribat izvēlēties, kad runa iet par versijām? php4/php5 ? mysql 3/4/5 ?

Mēs uzskatam, ka diez vai ir jēga uzturēt vecās versijas, ja jaunās ir stabilākas un drošākas.

Jebkurā gadījumā varam uzklausīt Jūsu argumentus.

 

AutoCom IT

Link to comment
Share on other sites

precīzu adresi es jūsu vietā nebūtu teicis, bet lai nu paliek. galvenais jau ir censties, un agrāk vai vēlāk būs arī izaugsme... or not ;)

 

Cenšamies un esam 100% pārliecināti par to, ka ir un būs vēl vairāk!

Paldies par padomu, adrese nav noslēpums, tā ir tikai viena no adresēm.

Link to comment
Share on other sites

Un kā ar Perl vai Python atbalstu ? PostgreSQL ?

 

Tuvākajā laikā plānos ieviest Ruby, Perl, Tcl, Python, PostgreSQL atbalstu, uz doto brīdi nav.

Par jaunumiem paziņosim, tiklīdz programnodrošinājums tiks uzstādīts un pārbaudīts.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
JuRoK, nu ka maxigood.lv neej, izdomajis jauno vardu? :)

 

Cienījamais, Jūs laikam griežaties pēc vecās adreses. Ja, mēs esam pārpirkuši šo hostingu, tagad veicam attīstības pasākumus, sākot ar reālām cenām un savu klientu apkalpošanas politiku.

Par visiem ar http://www.maxigood.lv saistītiem jautājumiem lūdzam griezties pie mums.

 

Ar cieņu:

AutoCom IT

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...