Jump to content
php.lv forumi

adsense


niklawz

Recommended Posts

Hmm.. domāju, ka sāc ar to, ka izveido to saitu un piesaisti apmeklētājus. Tikai tad sāc domāt par tām adsense reklāmām. Ja nemaldos, tad lai kaut kāda atdeve būtu no viņām, tad vajag vairākus simtus dienā unikālos (Te gan es varu samuldēt baigi).

 

PS. Adsense vispār LV valodas lapām ir pieejama ?

Link to comment
Share on other sites

Paziņām ir projekti, un ir viņiem arī trafiks.. Ar viņu palīdzību dabūšu sev trafiku apmēram ~500 unikālos dienā dažu mēnešu laikā.. summināņ vajadzētu nākt.. ;)

Saits un forums būs viss angļu valodā..

 

p.s. ja kādam ir vēlme, domāju ap februāri būs moderātoru pieņemshana, kuri arī reāli spēs pelnīt naudu.

 

bet ar to adsense ievietoshanu zem topika pirmā posta cik saprotu problēmu nebūs.. ?

Edited by niklawz
Link to comment
Share on other sites

Kas tev liek domāt, ka tu to kodu tik viegli dabūsi? Kā saki, naudu pelnīsi, bet kāds kādam no šī foruma no tā labums?

 

---

Varbūt kkas nepareizi, bet nepatīk man šādi varianti...

 

nevēlies nepalīdzi..

ir arī cilvēki palīdzēs..

Link to comment
Share on other sites

atradu jau pirmajās minūtes..

paldies ;)

 

MOD Description: Adds any banner ad (or Google Adsense Ad) after the first post of any topic and in the footer.

 

bet vaitad headeros un footeros drīkst bāzt adsense ?

Edited by niklawz
Link to comment
Share on other sites

Paziņām ir projekti, un ir viņiem arī trafiks.. Ar viņu palīdzību dabūšu sev trafiku apmēram ~500 unikālos dienā dažu mēnešu laikā.. summināņ vajadzētu nākt.. ;)

Saits un forums būs viss angļu valodā..

 

p.s. ja kādam ir vēlme, domāju ap februāri būs moderātoru pieņemshana, kuri arī reāli spēs pelnīt naudu.

 

bet ar to adsense ievietoshanu zem topika pirmā posta cik saprotu problēmu nebūs.. ?

 

Kaarteejais toposhais biznesa cilveeks! ;)

Apsveicu!!! Lai veicas!

Domaaju gribeetaaju buus daudz piedaliiies tavaa super-duber-krutajaa 1000-tajaa forumaa, kas atrodami netaa,pie tam anglu valodaa.

Un summinjas,domaajams, arii Tev naaks griezdamaas! :)

Es gribu buut moderators tavaa forumaa un arii REAALI saakt pelniit naudu.

Manaam pazinjaam arii ir projekti un trafiks un daudz vairaak kaa 500 dienaa, nez kaapeec es veel neesmu miljonaars?

Domaa useri to vien dara, kaa klixo pa reklaamaam un linkiem?

Bet nu tas taa, gluzi mans domas...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...