Jump to content
php.lv forumi

Flash


LayLow

Recommended Posts

Sveiki tauta!

Ka zināms, musdienās webos izmanto daudz Flasha, bet es neesmu redzejis, ka kadā no viņiem browzeris pieprasītu "Allow blocked content". Līdzko es ielieku savā lapa flash, browzeris pieprasa allow... Esmu pamēģinājis dzēst ārā visus <script> tagus, bet neka, tikko tiek uzrakstīta rindiņa <object src="notimportant.swf"></object> vai <embed src="notimportant.swf"></embed>, IE sak blaut...

P.S Izmantoju progu Dreamweaver...

Link to comment
Share on other sites

Tu mani nesaprati... Majaslapa tiks tureta uz servera, pei vinjas piekljus daudz dazhadu cilveeku no dazhadiem datoriem, kurus es pat nepaziistu.... Es gribu, lai shiem cilveekiem nebuutu katru reizi, kad vinji ienaak mana lapa, lai redzeetu flash, jaspiezh "allow blocked content"... Var jau uzrakstiit pamacibu vai kko tamlidzigu, bet cilveks, kuram es sho majaslapu taisu, ar to nav apmierinaats... Tapec es tagad mekleju risinaajumju...

Link to comment
Share on other sites

player kā vienmēr parāda savu aprobežotību. Varbūt vienreiz pietiks.

Izstrādātājs nevar konfigurēt savu pārlūku, jo to nekonfigurē klients, tādēļ tavs .. emm .. 'ietikums' ir labākajā gadījumā: debīls.

 

 

LayLow

Iesaku izmēģināt šo : http://blog.deconcept.com/swfobject/

Un <embed> tadu vispār ir nevēlams izmantot, jo tas nemaz nav html standartā (iirc).

Problēmu rada fiška ko sauc Eolas, par ko tieši nesen MS paspēja patiesāties.

Edited by mefisto
Link to comment
Share on other sites

#9 nevar pa savam konfigureet cita paarluukus

 

reti kursh maina paarluuka droshiibas vai kkaadus citus uzstaadiijumus un lapas veido uz nokluseetajiem uzstaadiijumiem nevis uz kkaadiem citiem...

 

kas attiecas uz tavu postu tam man gribas kakaat...

Link to comment
Share on other sites

tu jau nevareeji pateikt vai taa ie opcija straadaaja vaine? un kur vel paldies... vai kayt vai tnx vai kaa to pokez raksta...

 

ko ta TEV izskaidroja? baigi gribaas vemt...

 

Player, iesaku kandideet uz nobela preemiju...

uz ko tu teemee? apsties kadus jautaajumus prasi Web MAASTERS b&E^&.

Edited by player
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...