Jump to content
php.lv forumi

div & padding


Qued

Recommended Posts

Sveicināti,

 

Ienācās it kā triviāla problēmiņa, bet kaut kā nesanāk atkost :)

Ideja sekojoša: ir viens div, kuram ir padding:2

ir otrs div iekš pirmā div, kuram arī ir padding:2 un border:1

Loģiski ņemot, otrā div saturam būtu jābūt 4 punkti no pirmā div robežas, bet otrā div robežai būtu jābūt 2 punkti no pirmā div robežas. A nekā - otrā div saturs ir 2 punkti no pirmā div robežas, bet pašas robežas (vismaz augšā un apakšā) sakrīt. Wtf?

 

Aptuveni šitā:

<div id="pirmais" style="padding: 2">
 <div id="otrais"  style="padding: 2; border: 1 solid">
    Kaut kāds teksts
 </div>
</div>

 

Jau iepriekš pateicos.

Link to comment
Share on other sites

Nu, tipa tiktālu sapratu, ka vaina tanī, ka span nav inline elements. Bet, ja liek div, tad jamais izstiepjas visā iespējamā platumā. Var uzlikt width - bet tas ir fiksēts; man vajag, lai tas "otrais" ir tik garš, cik teksts tajā...

Link to comment
Share on other sites

Nu, tipa tiktālu sapratu, ka vaina tanī, ka span nav inline elements. Bet, ja liek div, tad jamais izstiepjas visā iespējamā platumā. Var uzlikt width - bet tas ir fiksēts; man vajag, lai tas "otrais" ir tik garš, cik teksts tajā...

Bl... ehh.

 

Span *ir* inline elements, bet <div> ir 100% plats noklusējot.

 

Starp citu, tāpat tev ir jāliek 'px' pēc garuma/platuma vērtībām, e.g., width: 8px;.

 

Vēl viens links:

 

http://www.w3schools.com/css/default.asp

Link to comment
Share on other sites

Span *ir* inline elements, bet <div> ir 100% plats noklusējot.
Par div es zināju, bet līdz secinājumam span=inline arī jau nonācu :)

 

Starp citu, tāpat tev ir jāliek 'px' pēc garuma/platuma vērtībām, e.g., width: 8px;.

Tas ir tipa stila tīrībai, ja? MS produkti liek vērtības arī bez mērvienība :) Vai tas pēc noklusēšanas nav px?

 

Vobšem, pagaidām izlīdzējos ar div, nosakot jamam fiksētu platumu. Pasakait man tikai vienu lietu - vai div boxus var novietot secīgi vienu aiz otra nenorādot konkrētu pozīciju ne top, ne left?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...