Jump to content
php.lv forumi

printeeshana


artis

Recommended Posts

Sveiki, sakiet plz,

kaa lai izdara taa, ka nospiezjot podzinju web lapaa var izprinteet failu "fails.doc"

... ir man viens taads Javaskriptinjsh ar " link rel=alternate media=print ",bet tas printee tikai no IE, ito arii ne no visaam versijaam...

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, sakiet plz,

kaa lai izdara taa, ka nospiezjot podzinju web lapaa var izprinteet failu "fails.doc"

... ir man viens taads Javaskriptinjsh ar " link rel=alternate media=print ",bet tas printee tikai no IE, ito arii ne no visaam versijaam...

var mēģināt šitā:

 

<a href="javascript:;" onClick="window.print();return false">Print Page</a>

Link to comment
Share on other sites

nu, jaa, bet tad vinjsh man izprintees to, kas ie uz ekraana, bet man vajag, lai vinjsh printee no manas web lapas nevis visu to, kas tur ir, bet to, kas ir tajaa "fails.doc" - worda dokumentaa (lai vinjsh printeeshanai ielaadee nevis to web lapu, bet to "fails.doc" )

Link to comment
Share on other sites

kaut kāds murgs [es atsistu rokas un pautus jebkuram programmētajam, kurš man nezinot atvērtu docu un izprintētu to], bet var pamēģināt

1) wo=window.open('fails.doc','WinWord'); wo.print();

2) ar savādām ActiveX/Ole metodēm vērsties pie augstāk rādītās window references wo mēģināt panākt kautko līdzīgu VB izsaukumam (wo->Document->Print();), bet tas arī diez vai tef kaut kur ies.

P.S.> un kā ar linušiem? *.doc-us tagad daudz kur ar OpenOffice skata un priecājas.

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag. Un ar ko tad tu to Wordu taisi - php?

Vai nevarētu iekš php pielikt rekvizītus un tad izprintēt?

Iekš Worda ir tāda fiška, kā datu imports - vienā dokumentā rekvizīti, citā dati - pirmā tiek pa vidu importēts otrais. Tad saglabāts un piedāvāts klientam lejuplādēšanai [kād beidzot izdomās normālu latviešu valodas ekvivalentu downloadam?], kura/š tad izvēlas, vai to visu murgu printēt vai nē.

Vai vienkārši atverot worda dokumentu iekš IE/cita browsera to nevar izprintēt ar standarta metodēm?

 

NB: mazliet nesaprotu, laikam mēģina želeju izpūst caur adatas coķi

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...