Jump to content
php.lv forumi

Koda izveidošana ar datubāzi un linka padošanu


chrisp

Recommended Posts

Sāksim ar to, ka mācos no grāmatas php soli pa solim. Izlasot grāmatu daudz kas paliek neskaidrs. Vai kāds var uzrakstīt primitīvu kodu kas izskatīsies šādi.

 

<html>

<head><title> Funkcijas isset()

pārbaude</title></head>

<body>

<?php

if (isset($_POST['submit'])){

if(empty($_POST['vards'])){

print ("Tu neesi ierakstījis savu vārdu!\n");

}

else{

print ("{$_POST['vards']}, Tu nospiedi formas apstiprināšanas pogu.\n");

}

}

else{

print ('<form action="isset_func.php" method="post">');

print ('Ievadi savu vārdu:<br /><input type="text" name="vards"><br />');

print ('<input type="submit" name="submit" value="apstiprināt">');

print ("</form>");

}

?>

</body>

</Html>

 

Taču, lai << print ("{$_POST['vards']}, Tu nospiedi formas apstiprināšanas pogu. >> saglabātos zem noteikta linka piemeram isset_func2.php.

Zinu, ka tur ir iejauktas datubāzes un linka padošana bet no grāmatiņas to nesapratu. Man vieglāk mācīties pētot gatavu kodu kā jau jebkuram.

Link to comment
Share on other sites

Ne vieglak macities ir lasot speceni. Soli pa soli nav labak gramata ar ko sakt macities php, labak vispar vinu neizmantot.

 

Paskaidro ko tu gribi izdarit ar datiem, saglabat ieksh DB?

Edited by cucumber
Link to comment
Share on other sites

chrisp -->Taa graamata ir galiigi garaam --> vinju vispaar vajadzeetu iznjemt no apgroziibas.....

Un datus var arii neglabaat/tikai izvadiit ...

DB vajag ja grib saglabaat, bet tikpat labi var iztikt ar text failiem...

 

<form  action="links kurs apstraadas formas datus" method="POST">
  <input type="text" name="vards"> 
 <input type="submit" name ="submiTCCC" value=" Ok. ">
</form>

un apstraades failaa

<?php
$dati=$_POST['vards'];
if (trim($dati !=''))
{
echo 'Shis ir ievadiitais vards'.$dati; 
}
else
{
echo 'Vards nav ievadiits';
}?>

Primitiivi tas buutu shaadi

 

edit biskju nokljuudijos izkrita ( ! )

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Nu lieta tāda, ka viss ko es māku ir apgūts pašmācības ceļā izmantojot php engines kaa e107 utt. Māku tikai kodus pārveidot. Lasot soli par solim praktiski taa arii neko neuzzinaju jo viss bija zinaams. Tas ko man vajag ir iemacīties izveidot piemeram reģistrācijas lapeli. Tā lai saglabājas datu bāzē. Php sāku lasīt tikai tāpēc, ka cyberpazinja iemācijās izveidot šo reģistrācijas lapeli izmantojot soli pa solim. Tātad viss ko man vajag ir vienkārša forma kurā uzspiežot pogu sūtīt tiek padots links un seko datu bāzē ievadīta informācija. Par cik googleejot viss velkas ilgi, es domaju ka 85 % no jums zina kā to izdarīt un uzskatu ka tas nav grūti, vienkārši jāzina ko darīt. Es prasītu savai kiber paziņai bet viņs šo te lietiņu ir piemirsis īsāk sakot mani atšuva, bet teica ka tas bija vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

OK linka padoshana visai logiska. Izvadīšana saprasta, taču man tas neder. Tālāk paliek neatbildēts jautājums - kā informāciju, manā gadījumā vārds ievadīt datubāzē?

Edited by chrisp
Link to comment
Share on other sites

Es jau angliski to visu izlasit nevaru kur nu krieviski. Vai tad to nevar pastastiit iisi un konkreeti? Nav taa ka es nekaa nejeedzu caur phpmyadmin varu savadit tabulas etc. Tikai jazin kur ko darit. Kamer tos manuaaljus lasiis paies visa vasara.

Link to comment
Share on other sites

Kamer tos manuaaljus lasiis paies visa vasara.

Roma jau ari nebija vienaa diena uzcelta.

 

 

ps. Man gan pasniedzeja teica ka php var iemacities 3 dienu laika. ?)

Edited by cucumber
Link to comment
Share on other sites

ps. Man gan pasniedzeja teica ka php var iemacities 3 dienu laika. ?)

 

Es gan neteiktu ka informācijas saglabāšana datubāzē ir viss PHP. Taču viena no svarīgākajām lietām noteikti.

Edited by chrisp
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...