Jump to content
php.lv forumi

kometaari


zoga

Recommended Posts

Kaut kā šitā:

<?php
$file = "messages.txt";

$existing_content = file_get_contents($file);

if (!$file_handle = fopen($file,"w"))
{
echo "Cannot open file";
}
if (!fwrite($file_handle,$data.$existing_content))
{
echo "Cannot write to file";
}
fclose($file_handle);
echo ('<br /><br /><center><div style="font-family:verdana,arial,san-serif;font-size:12px;border:5px groove #00cc00;width:300px;padding:5px;">You have successfuly signed the guestbook.<br />Thank you!</div></center>');
echo ('<meta http-equiv="Refresh" content="3;url=index.php?cat=gramata" />');
}
}
?>

Link to comment
Share on other sites

Tas laikam tapēc, ka rakstot to tekstu tajā textarea viņš būs nospiedis enter :)

p.s. Varēji jau nenodirst Latvijas jauno prezidentu. Tāpat visi tos kukuļus ņem (nešaubos, ka to dara arī pats ieņēmumu dienests). Tagad atraduši vienu "grēcinieku" un tagad tik jās viņu no visām pusēm. Tas pats bija ar Auderu...

Link to comment
Share on other sites

Nu, ne nodirš, bet nu... Karoč visiem kautkā patīk viņu tā izjāt. Laikrakstā "Diena" viņu kārtīgi pačakarēja tajā intervijā...

Nu labi tas viss pfff, es vnk par to, ka nah viņu te pīt iekšā....

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, nevajag par prezidentu vairs, vienkaarshi pirmais tekstinjsh gadiijaas pa rokai :)

 

Laikam sapratu, kur taa vaina, man tajaa kodaa divas rindinjas veel paraadiijushaas klaat

$data = wordwrap($data, 70, "<br />", true);
$data = str_replace('\"', '"', $data);

 

Droshi, ka tajaa wordwrap taa vaina.

Link to comment
Share on other sites

Aa nu skaidrs, ko tu domā. Man ir jautājums - tu zini, ko wordwrap dara ? Savādāk sanāk tā, ka tu izmanto wordwrap un sūdzies, ka viņš tev pārness tekstu jaunā rindā, kaut gan tieši tam jau wordwraps ir domāts. Neliec to wordrap taču vispār tad ;).

Link to comment
Share on other sites

Es vinju tur liku, lai nevareetu ierakstiit ljoooo...oooooti garu vaardu. Un taa arii bija, pashaa saakumaa ljooooo.....ooti garais vaards smuki sadaliijaas.

Nu un tad jau es sapratu, ka taapeec man taas rindinjas arii nesanaak.

Bet var taa izdariit, lai rindinjas ir smukas un ljooo...oooti garais vaards arii saluuzt? :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...