Jump to content
php.lv forumi

smtp


cucumber

Recommended Posts

Jau pus dienu sezu un mekleju kadu smtp serveri http://www.freepops.org/en/smtplist.php, bet nevaru aizsutit vestuli nenoviena. Izmeginaju paris latvijas smtp serverus ari, nekas. Kadas ir ehlo komandas, to piemeri? Vai ir kads smtp serveris latvija, kura tad var ar vai bez autorizacijas sutit mailu, un ja var kadu piemeru?

Link to comment
Share on other sites

Bet, ja es ta negribu ta darit. Gribetos izmantot citus smtp serveri, jo savadak es varu pats uzlikt uz servera kadu smtp un sutit mailus.

Edited by cucumber
Link to comment
Share on other sites

Tev ir Win vai Linux?

 

Ja Win tad vari mēģināt lietot "Merak mail server" ,bet tikai šis prieks būs par maksu! :) Vai arī paņem nokonfigurē smtp iekš paša Win! :)

Edited by iall
Link to comment
Share on other sites

Man ir gan tas gan tas :)

Link to comment
Share on other sites

Gribetos izmantot citus smtp serveri, jo savadak es varu pats uzlikt uz servera kadu smtp un sutit mailus.

Nesapratu šī saliktā teikuma jēgu.

 

Katrā ziņā neiespringsti - bezmaksas smtp no kura varēsi spamot būs grūti atrast ;).

Link to comment
Share on other sites

Es biju domajis uzlikt smtp serveri uz servera, bet tas vairs nav jautri :(

Link to comment
Share on other sites

normaali nokofigureets serveris tev neljaus suutiit mailu, ja neesi konkreetaa tiikla lietotaajs.

 

liec uz sava servera savu smptd un ciinies. iesaku postfix.

 

atver savam smptd serverim pieeju no jebkuras ip un veero kaa spameri izmanto tavu mailserveri.

 

peeec tam veerko kaa tavs serveris tiek ievietots blacklistos un vairs nevareesi pusei nosuutiit meilus.

Link to comment
Share on other sites

Ir kads veids, ka var sutit mailu kad esmu autorizejies piem. (gmail.com or inbox.lv). Ari biju meginajis tikai nesanak autorizeties.

Link to comment
Share on other sites

gmails izmanto tls kripteeshanu, taa ka tas nebuus vienkaarshaakais vairants. par inboksu nezinu, iespeejams tur nav iespeejas izmantot inboksa outgoing serveri.

 

HELO localhost

EHLO localhost

QUIT

Edited by rpr
Link to comment
Share on other sites

Es biju domajis uzlikt smtp serveri uz servera, bet tas vairs nav jautri :(

 

Netērē lieki laiku (sev un citiem) .. SMTP serveri caur kuriem "nahaljavu" var izsūtīt mailu saucas Open-Relay un tiek apkaroti tākā nav vērts..

 

 

Par to nezinu, bet ja gribēji, var jau panākt to, ka parāda fake sūtītāju.. :)

 

Var, bet aizvien vairāk tiek izmantots SPF ( http://en.wikipedia.org/wiki/Sender_Policy_Framework ) līdz ar to šis vairs faktiski nestrādā(s)..

 

Nava ko spamot..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
×
×
  • Create New...