Jump to content
php.lv forumi

Komenti - EazyPortal


iall

Recommended Posts

Sveiki ,

es nolādēju cms EazyPortal!Viss ir ļoti skaisti ,bet nav komentāru sistēma!Tātad ,nolēmu pats nolādēt komentāru sistēmu un pielikt šim cms klāt lai lietotāji var komentēt rakstus!

Lūk skripts kuru atver uzspiežot uz - Read more - spied šeit

 

Komentāru fails ir - comments.php ,sakiet lūdzu ,kur man viņš būtu jaliek?

 

Paldies jau iepriekš :)

 

P.S. - Drošvien ,ka esmu Jums jau apnicis ar saviem jautājumiem :)

Edited by iall
Link to comment
Share on other sites

iisti neizpratu visu sisteemu.. bet nu labi.. uztaisi tajaa mapee kur tev webs mapi inc un izdari shitaa

<?php
include('inc/comments.php');
?>

 

Tur samet visus failus kam vajadziigs coments... lai vai kaa.. izlasi readme.txt vai k-ko taadu... kaa mees vareetu nez zinaat kur jaaliek tas tavs skripts.. katram skriptam sava pasaule... :) un ja veel kachaats no i-neta... k-kur taa gatavs.. tad toch.. nav ne jausma.. labaak iedod taa skripta lapas adresi.. kur shamo dabuuji.. :)

Edited by aldis
Link to comment
Share on other sites

un coments skriptam readme nenaaca liidzi??? es jau tur arii nespeeju orienteeties... taadaa skriptu paarpilniibaa :D

 

Gandriiz vai elementaaraak pasham k-ko taadu uzmeistarot.. :D

Edited by aldis
Link to comment
Share on other sites

Viņš nāca bez komentāru sistēmas tas CMS!Komentāru sistēmu novilku no citurienes ,liec kur gribi nestrādā!Pfff ,nekas ,gan jau ,ka kautkā sataisīšu lai viņus rāda :) Pacīnīšos :)

Link to comment
Share on other sites

nu bet ja jau nokachaji no citas vietas... vismaz paintereseejies vai vinjsh ir saderiigs ar to eazyportal? ja nav tad visticamakais ka neies... :D

 

Jo pamaniiju k-kaadu tur Picture, news... u.t.t.. vispaar kam vajadzigs tas viss.. nav ne jausma... tas comments.php ir izrauts mans skiet k-kas no vidus k-kam... :) diivaini.. :D ja jau coment scriptsa.. tad kur ir Post? u.t.t..? :D

Link to comment
Share on other sites

Paskaidrošu!

 

1. EazyPortal - kaķis

2. Komentu skripts - suns

 

Viņus abus nav taisījis viens un tas pats kodētājs!

 

Es vienkārši gribu pielikt tam CMS klāt komentu skriptu ,lai lietotaji varētu komentēt rakstus!Defaultā viņš nāk BEZ komentu skripta un tam CMS nav nekādu pluginu ,vot tur tā bēda sākas! :D :/

 

Nūūū labi ,ir pluginu - Syndicate ,Poll ,Mailing list! Tas arī ir viss :)

 

EDIT: Es netieku galā ,laikam ,ka ir jau diezgan vēls! :/ Rīt jauna diena ,prāts svaigāks :)

Edited by iall
Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā liekas, ka PHP-Fusion CMS sistēma ir novecojis modelis. Bet vai slikts vai labs - neņemšos spriest - neizmantoju.

 

iall, PHP-Fusion ir bezmaksas. Vienīgi atsacuce gan droši vien apakšā ir obligāta, bet šiem nav.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

nu es arii tos cms neizmantoju un pat nepaarzinu...

 

sheit var atrast vinjus vairakumaa http://opensourcecms.com/

 

Labak tik tiesham pasham uztaisiit savam vajadziibaam lapu.. :) jo visi gatavie CMS neteiksim ka ir kaa taads parociigs un ar visaam iespeejaam ja taisa lapu ar sabvaam idejaam.. cms jau k-kaadiem news vairaak der.. :) bet ja tu taisi k-kaadu sava tipa lapu.. tad nederees.. piemeeram downloads lapu.. :)

Link to comment
Share on other sites

cms jau k-kaadiem news vairaak der.. :)

 

Piekrītu ,bet laikam mazliet aizgājām offtopic`ā ! Ceru ,ka kāds man palīdzēs ar komentāru pielikšanu :)

 

andrisp ? :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...