Jump to content
php.lv forumi

Opera 5.x/6.x


Recommended Posts

nē...

 

ja lietotājs ir pacenties novilkt normālu browseru tad viņš pacentīsies viņu arī upgreidot kaut cik regulāri... nu vismaz tad kad versija nomainās par 1.*

 

un ko tu darītu ja atbilde būtu "jā" ? tiešām turētu 10 browserus uz sava PC ? huh... vienmēr esu teicis un pateikšu vēl vienu reizi: nevajag ņemt vērā browserus vērā vajag ņemt standartus....

Link to comment
Share on other sites

Nē, 10 nē... man šobrīd ir 8. Un, manuprāt, standartu ievērošana vairāk izpaužas kā valīds kods un, piem., WAI ievērošana, tur ģenerālās lietojamības utml., nevis akla nelikšanās ne zinis par citiem pārlūkiem. Tā kā - tev nav taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā - tev nav taisnība.
well... tas ir tavs viedoklis uz kuru tev ir tādas pašas tiesības kā man uz manu... un nav man tagad vēlēšanās mēģināt tevi pārliecināt par to ka mans būtu pareizāks ( varbūt citad )... pārāk sarežģīta tēma... un tavs jautājums nemaz nebija par to....
Link to comment
Share on other sites

Ir tāds jaunums Macromedia Dreamweaver 2004. Viņš kodā tev pasvītros nepareizās vietas un uzvirzot peli parādīs, kuram brouserim šī īpašiba neder.

 

Nu jūs varētu izvilkt vidējo aritmētisko un mēģināt tā lai lapuse ietu piem. uz 3 populārākajiem un vissss.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...