Jump to content
php.lv forumi

50 sec atpakaļejošs taimeris->poga->datubaze:x+300


zuicis

Recommended Posts

Sveicināti, varbūt var kāds pasviest ideju kā uztaisīt 50 sekunžu taimeri kurš sāk darboties tiklīdz atveras jauna lapa, tiklīdz taimeris aiziet līdz nullei parādās poga: "Ieskaitīt", nospiežot pogu piekonektējamies datubāzei un ieskaitam x+300 punktus (x kopējais punktu skaits) . Ja kādam nav gatavas atbildes tad droši iesviediet pāris linkus:/ galvenais lai linkos būtu piemēri no kuriem visu nepieciešamo var izlobīt, paldies ;)

Link to comment
Share on other sites

es nedaudz pamainiju ideju, lidz ar to ludzu palidzibu ka parveidot sho skriptu:

 

<html>

<head>

<script type="text/javascript">

function displayAlert()

{

alert("te ir teksts ka datubaze ir veiksmigi papildinata!")

}

</script>

</head>

<body>

<form>

Spied pogu papildinant un 50 sekunzhu laikaa datubaze tiks papildinata...

<br>

te ir vajadzigs buut shis atpakalj ejoshais taimeris kas sak atskaitiit tiklidz poga ir nospiesta....

<br>

<input type="button" onclick="setTimeout('displayAlert()',50000)" value="Papildinat">

</form>

</body>

</html>

(tiklidz nospiezh pogu papildinat taa uzreiz piekonektejas datubazei klat un pieskaita tos 300, piem tabula:bucis , rindinja:zelts , rindinjaa x veertiba + tikliidz nospiezh pogu papildinaat aizverās arī internetparluks), es taads nuubs un neko nejedzu =)

Edited by zuicis
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc tev vajag paziņojumu pēc 50 sekundēm, ja pats raksti:

tiklidz nospiezh pogu papildinat taa uzreiz piekonektejas datubazei klat un pieskaita tos 300

 

Uzreiz to paziņojumu nevari likt ? Vai arī man nav īsti skaidrs, ko vēlies taisīt.

 

Par to kādu kveriju izpildīt, es jau pateicu.

 

Par loga aizvēršanu: javascriipt window.close();

Link to comment
Share on other sites

meginashu paskaidrot ideju kopumā:

tātad ir vajadzīga jauna sadaļa savai mājas lapai kurā ir vairāki banneri, uzspiežot uz bannera atveras php fails kurā ir caur freimu redzama mājas lapa, virs freima ir vajadzīgs redzams atpakaļejošs laiks, tiklīdz laiks beidzas parādas poga kuru uzspiežot piekonekt�“jas datubāzei un pieskaita v�“rtību. pieskaiti no viena faila var veikt tikai 1x diennaktī no vienas IP (pieskaiti kā tādu sataisīt varu) bet īsti nemāku savienot visu kopā , tāp�“c kombin�“ju skriptus un t.t. :

-> ideju kā tādu iedomājos izmantot apskatot vienu serfinga saitu bet tas nekādā ziņā nebūs saaistīts ar s�“rfingu ...

 

sheit būs skripts kas visu izdara un zemaak caur freimu redzama tā majas lapa ... , pats galvenais lai skripts darbotos 1x diennaktī un nebūtu iesp�“jams atjaunot ar refrešiem un t.t. :/ ai meģināšu urbties cauri googlei, liekas bezsakarīgi paskaidroju :/

=======

kā jau teicu šī būs tikai atsevišķa sadaļa spēlei kuru taisu - alternatīva versija kā spēlētājs var iegūt papildu resursus, spēli kā tādu lieku kopā izmantojot googli un meklējot skriptus :/ pabeigts jau ir ap 90 procentiem :/ , varu iesviest paris bildes ja interesee...

Edited by zuicis
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...