Jump to content
php.lv forumi

Cik daudz noslogo serveri valodas izvelme


lizard

Recommended Posts

Kada OS?

 

ja win, tad naw brinums, ka ta bremzee :D :D

un tam atbilde ir tikai viena! *NIX

 

Nomaiņa no Win uz *NIX 100%,ka serveris atrak stradas

 

pats liku apache + php + mysql uz Utubungas... nemaz tik gruti tas nav... pat dļa čajņikov

Link to comment
Share on other sites

4e4en: pastaasti ar kaadaam metodeem meeriiji aatrdarbiibu windowsaa un uz *nix - apache+mysql+php serverim? Vai arii paraadi konkreetu, argumenteetu rakstu kur sho izlasiiji?

Ja nevari, tad ne**** tukshu.

 

edit: lizard'am taa lapa, kura sasniedz tik daudz hitu ir torrentu saits - outlaw.lv

Lizard, principaa tev atbildes ir jau sniegtas. Un veel, zinu ka mysql'am ir iespeejas logot kverijus, kuri izpildaas paaraak ilgi. http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/slow-query-log.html un peec tam attieciigi jaaizanalizee logfailu, un optimizee kverijus kuri izpildaas paaraak ilgi.

Edited by cilveks
Link to comment
Share on other sites

nu ko lai saka esmu pilniba parvacies uz utubungas...

 

uz windows nokillerejot visus nesvarigos pročus, manis kodetais CMS izpildas ~ 1 sekundi, bet taja paša laika uz utubungas tas prasa mazak par nieka 0.5 sekundēm ...

 

sorry v3rb0, naksies tevi apbedinat, man nav ne CS, ne torrentu trakera :P

Link to comment
Share on other sites

es gan piekritīšu verbo.

uz mana portatīvā pietam XP, palielāki projekti izpildās pat zem 0.05-0.01sec. loģiski tur nav miljons db ierakstu, bet tomēr inicializācija ir ātra. pietam man visu laiku rams pilns ar visādie šopiem, netu un vēl sazin ko. uz servera tas izpildās vēl ātrāk, bet tur attiecīgi dzelzis nopietns.

Link to comment
Share on other sites

tas bija neoptimizets kods, bet tagad es nezinu cik šis atri izpildas un winkas....

 

pec optimizacijas viņš stabili rij ap 0.1 -> 0.06 sekundem uz utubungas, kad ir iedarbinatsBluefish & skyps & opera un vel paris figņas....

 

 

Ieteikums butu tads, ka lai stabilak strada, var mēgināt to kodu izlaizt caur zend encrypt,(vai ka viņu tur sauca), tas var nedaudz paatrinat kodu ~ 4% -> 50 % atrak var stradat..

velams tad ari uzlikt zend acceleator

 

cik zinu mmcache ir viens no labakajiem acceleatoriem, laikam bija par velti, tikai priekš visiem šitiem uz servera ir japievieno kads php extensions

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...