Jump to content
php.lv forumi

Mekleju nevajadzigus, neejosus CD,DVD-romus


marnix

Recommended Posts

Sveiki..

Ja kādam mājās mētājās kāds neejošs vai nevajadzīgs Cd-roms vai Cd-romi tad lūdzu nevarētu atdot vai pārdot par simbolisku summu.. Mērķis: Tākā nodarbojos ar aviomodelismu tad es vēlētos no elektromotora kas griež disku izveidot Brushless motoru vai motorus.. Kad es partaisu jauda pietiek lai vilktu Indoor flyerus..

Jau iepriekš paldies...

Link to comment
Share on other sites

Es esmu laikam stulbs jo nekādi nesp�“ju saskatīt to kāda saistība CDromiem ar PHP

Wow! ... moš tu mekl�“ kādu cd-romu kurš būtu uztaisīts uz php bāzes? ...�“m sorry, ...te nav matrix...

....mērķis nav slikts, bet varēji atrast citu sadaļu....

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

hmnc --> saakumaa sadalja bija nevis Oftopic , bet gan PHP ;)

marnix --> ja domaaji solju motorus, tad tie ir netikai CD bet praktiski visos diskveidiigajos, HDD, Flopy utt....

kautgan izmeers vareetu buut ne tas... un kaadeelj negribi izmantot Spid-100/300 ?? pietiekami jaudiigi & leeti... piedevaam svars ir gana normaals (mazinsx)

P.S. aistaigaa liidz ORMIX (tie kas njemaas ar modeljiem zinaas) un paskaties kas tiek izmantots indor-flaer (vinjiem tur pastaaviigi kaads paariitis ir) ...

Link to comment
Share on other sites

Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs (bubu)

 

Man vienigi der no Cd,dvd-romiem.. Zinu kad var ormixa nopirkt. bet velos es kadu pariti pats uztaisit ;) Saproti parbaudīt spējas.. Vilkme: ~300g Bet pārtinot tinumus un nomainot magnetus..

Link to comment
Share on other sites

marnix --> neteisi nevajadziigas quotes !!

No savas pieredzes varu teikt --> noshausies :(

Kad PSRS laikaa nevareeja dabuut, tad bija jeega taisiit pasham... tagad pameklee, nopeers, dabuun gatavu...

shaubos vai gribeesi 3-5 dienas 'cakareeties' gar manu ko var dabuut par 3-10 LS ....

(netikai tinumu partiishana, kas pati par sevi bez spec iekartas ir '*)#*)%', bet vel magneetu pielaagoshana & iecentreshana, + enkura pievirposhana, &&& utt.)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...