Jump to content
php.lv forumi

New's


Gacha

Recommended Posts

Es savai lapai gribu uztaisīt taa lai varu ievietot jaunumus caur web sākumlapā. Un lai to vusu saglabā texta failā. Problēma ir taa - cik saprotu tad $outputstring ir komanda ar kuru tur visu var izvadīt, bet nezinu kā tur lai iraksta, ka ".tēma." būtu vienā row un ".texts." būtu otrā.

Link to comment
Share on other sites

Vai sorry :P par to outputstring. Tagad tikai pieleca kas tas ir. Vārdu sako tā: Man viesu grāmatā bija šāda rindiņa

$outputstring = "<b>Date:</b> ".$date."<br><b>Autors:</b> ".$yourname."<br><b>Meils:</b> <a href=mailto:$youremail>".$youremail."</a><br><br><b>Teksts:</b> ".$yourmessage."<hr>\n";

Cik sapratu tad ar šo te pēc postošanas tas izkārto visu kā vajag. Bet tagad taisu tās ziņas un tur man vajag, ka pēc postošanas tēma un datums ir vienā rindā teiblam, bet texts ir otrā rindā. Un arī norādīt visus pārējos parametrus teiblam.

Link to comment
Share on other sites

tu man liekas nedaudz neizproti, kas ir php un kas ir html...

 

echo "<table><tr><td></td></tr></table>";

luuk arii tev "teibls" :)

 

 

echo "<table>

<tr>

<td>$date</td>

</tr>

<tr>

<td>$yourmessage</td>

</tr>

</table>";

 

kaut kaa taa...

Link to comment
Share on other sites

tev vajadzees veel mysql datubaazi. ja nav, tad vari izmantot txt failus, bet tas nav forshi. kad tu ieliec jaunu ierakstu, pie komentaatiem pieliec kautkaadu komentaaru id, peec kura tev atlasiis un ierakstiis komentaarus datubaazes tabulaa.

izvade jau vienkaarsha:

<?
..........
$komentaari = mysql_query("SELECT * FROM $tabula WHERE komentaari = $_GET[fak]");
while ($izvade = mysql_fetch_array($komentaari)) {
echo $izvade[lauks1];
echo $izvade[lauks2];
echu 'u.t.t.';
}
..........
?>

apm. taa. sheit $_GET[fak] ir caur adresi nodoc mainiigais, kursh noraada kaadus komentaatus atlasiit.

P.S. es pienjemu, ka tu proti izmantot datubaazes. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ja es mācētu Mysql tad es ar tādiem text failiem nečakarētos! Šodien pirmo dienu kaut ko štukoju par to Mysql. Domāju, ka tas nav nekas sarežģīts(vismaz pamati), bet problēma ir tā, ka nezinu ar ko un kā sākt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...