Jump to content
php.lv forumi

jonass

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

jonass's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. jonass

  centrēšana ar CSS

  izmainīju teksta novietojumu un sanāca. :) laikam tāpēc, ka IE pakļaujas teksta novietojumam, kurš nebija definēts. enīvei, thanks. :)
 2. jonass

  centrēšana ar CSS

  <html> <head> <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1257" /> <style type="text/css"> #body { margin : 0 auto; border : 1px solid black; width : 300px; } </style> </head> <body> <div id="body">objekti un saturs</div> </body> </html> lūk, ierāmētais <div> iekš FF centrā, iekš IE malā.
 3. jonass

  centrēšana ar CSS

  veidoju dizainu ar CSS, bet problēma - centrējot <div> tagus ar margin:0 auto; iekš FF viss uzrādās centrā, bet IE kā parasti visu pa savam un atstāj malā, neko nenocentrēdams. vai kādam nav kāds risinājums iesakāms ar CSS centrēšanu. P.S. skatījos profesionālu CSS dizainu CSS failus, bet tur arī vien tas margin : 0 auto, bet IE arī viss centrā. :huh: :unsure:
 4. neliels jautājums - no kā skripts ar funkciju date() ņem informāciju par šobrīd esošo pulksteni? man tagad sakarā ar laika maiņām par 1h, viens tāds par tik arī atpaliek.
 5. ir forma ar radio pogām. man vajag, lai radio pogas būtu sadalītas pa grupām t.i. kad klikšķina, tad mainās kādā no grupām, nevis no katras pogas. ja man ir 2 grupas, man būs 2 punktiņi, 3 grupas - 3 punktiņi un attiecīgi vairāk. kā to var panākt? tiem kas nesaprata - labs piemērs http://www.ass.lv/anec.ass par katru anekdoti var balsot atsevišķi.
 6. njā, tagad ar skaidrs, kur bij kļūda. :D :rolleyes: thx visiem, kuri atbildēja ^_^
 7. situācija tāda : man datubāzē ir 52 ieraksti. vajag, lai tiek izvadīti pēdējies 10 ieraksti(vaicājuma beigās ievadu LIMIT 0, 10, pēc tam vajag, lai tiktu izvadītas nākamie 10(LIMIT 10, 20), tad nākamie(LIMIT 20, 30), un tā tālāk, kamēr tiktu izvadīti visi ieraksti. problēma : sktipts pareizi izvada tikai pirmos 10 ierakstus, kad ir LIMIT 0, 10, bet pie, piemēram, LIMIT 10, 20 vada ārā ne tikai nākamos 10 ierakstus, bet vēl 10 ierakstus, kuriem būtu jāvadās ārā pie LIMIT 20, 30. tā pat notiek, ja vada arī citas start vērtības.
 8. o, shitais der. thx. :rolleyes:
 9. kaads vareetu buut vienkaarshaakais mekleshanas skripts, kursh izvada no datubāzes tos ierakstus, kuri satur konkreetos atsleegasvaardus?
 10. kas un kurā vietā jākonfigurē, lai neizmestu šāda veida piezīmes : "Notice: Use of undefined constant field - assumed 'field' in C:\web\index.php on line 67" uz visiem serveriem tā nav, tātad tā ir servera vai php lieta.
 11. vienkaarshi - saskaitiit - $c = ($a + $b); atnjemt - $c = ($a - $b); daliit - $c = ($a / $b); reizinaat - $c = ($a * $b); kvadraatsakne - $c = sqrt($a);
 12. jonass

  HTML

  saņem gatavu >>šeit<<. man abos paarluukos izskataas vienaadi.
 13. atvainojiet par idiotismu, bet kaapeec netiek uztaisiita tabula? nekaadus errorus neizmet, itaa viss ok bet tabulas nav. mysql_connect('localhost','root'); mysql_select_db('localdb'); mysql_query("CREATE TABLE test (field1 varchar, field2 varchar, field3 int)");
 14. kaa var ar css dabuut apaljus stuurus tabulas raamim?
×
×
 • Create New...