Jump to content
php.lv forumi

ar fpassthru() ievadit/izvadit datus


cilveks

Recommended Posts

Man ir dots uzdevums, izmantojot funkciju fpassthru() ievadiit un izvadiit datus.

Datu ievadiishanai neizmantoju fpassthru funkciju, nav ne jausmas kaa vinju pielietot shajaa gadiijumaa. Jo peec dokumentaacijas funkcija fpassthru datus, tad kaa vinju izmantot datu ievadiishanai?

 

Un datu izvade, man nevajag visus datus no txt faila izvadiit vienaa vietaa vienkopus, kaa to dara fpassthru

 

$fails = "fails.txt";

$apstr = fopen($fails,"r");

$saturs = fgets($apstr);

$exp_sat = explode(",",$saturs);

 

echo exp_sat[0];

viss izvadaas kur un kaa vajag, bet meegjinot rakstiit fgets vietaa fpassthru, vinjsh izvada visus datus vienkopus, un jau shajaa vietaa - $saturs = fpassthru($apstr);, kaa arii ar sho rindinju - echo exp_sat[0]; - vinjsh izvada simbolu skaitu teksta failaa.

 

Kaadaa virzienaa skatiities? Gan datu ievadiishanai, gan izvadei (ielasiit masiivaa un izvadot katru masiiva elementu savaa vietaa).

 

P.S. uz forumu un php.net nesuutiit, es jau visu laiku mekleeju tur, neizdodas tik veiksmiigi, un ieksh php esmu iesaaceejs.

Edited by cilveks
Link to comment
Share on other sites

Dati tiek ievadiiti no formas. Un man viss izdodas ar citaam funkcijaam, bet NE ar fpassthru.

Augstskolai tas ir, un vajag tieshi fpassthru. Un googlee es visu laiku seezhu, preciizaak - shai forumaa un php.net'aa. Tik gribu lai dod kaadu maajienu, man jau nevajag visu teikt priekshaa, vismaz kaadaa virzienaa mekleet?

Link to comment
Share on other sites

kas taa par augstskolu ??

fpassthru fcijai no formas pa taisno nevar datus iebarot. viens variants, ja tu vinjus saglabaa kkaadaa failaa, vai tempfailaa http://lv.php.net/manual/en/function.tmpfile.php un tad to failu iebaro fpassthru fcijai. pirms tam padod browserim html hederus

 

pasties te: http://popular.lv/php/

 

bet tas ir tas pats kas mashiinai mainiit motoram elju caur izpuuteeju ...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...