Jump to content
php.lv forumi

Problēma ar $_COOKIE


SanchoZs

Recommended Posts

Sveiki! Man ir tāda problēma - ar vienkāršu kodiņu - t.i.:

<?php
if (isset($_POST['email_hp']))
{ setcookie("em_hp", $email_hp, time()+60*60*24*356); }
if (isset($_COOKIE['em_hp']))
{ $em_hp = $_COOKIE['em_hp']; }
?>

saglabāju emailu/mājas lapu, bet kad gribu parādīt- t.i. :

<?php echo $em_hp ?>

viņš man parāda kaut kādu simbolu vārstījumu.

Saprotu, ka kaut ko daru nepareizi, bet vai varētu palūgt kādam man apskaidrot ko tieši. :)

 

btw, tieši tāpat saglabāju arī $name, bet ar to viss ir kārtībā...

Edited by SanchoZs
Link to comment
Share on other sites

Gribēju pateikt to, ka lietot globals on ir nelabi! Mācies uzreiz bez viņiem kodēt...

 

Otrs: nafig tu katrai veertiibai spraud pa jaunam cepumam? Gribi piekakāt lietotāju daķus? Iemet vienā stringaa un tad skaldi, kad vajag...

 

trešais: setcookie("em_hp", $email_hp, time()+60*60*24*356); vietā ieraksti setcookie("em_hp", $_POST['email_hp'], time()+60*60*24*356); - varbūt palīdzēs (tas gadījumā, ja nav tomēr tie globāļi iesetoti)

Edited by koko
Link to comment
Share on other sites

Kā tieši izpaužas tas globals on? :D

Tu hostē to PHP mājās vai uz servera kautkur internetā?

kad php.ini failā ieraudzīsi rindiņu:

register_globals=on

tad sapratīsi (varbūt) :P

 

Ja register_globals=off tad mēs iegūstam lielāku servera drošību un ātrdarbību :P

Link to comment
Share on other sites

Tik jau nu gudra atbilde un tik jau nu akliem cilvēkiem, ka nelabi metās. Btw, nemaz tāds n00bs neesmu, ir savs serveris tikai tādai vajadzībai, kā lapas taisīšanai, truba neļauj turēt. A lapa stāv citur un par to, kas tur ir un nav, nav manā kompetencē.

 

Vispār jau gaidīju gudrāku atbildi...

 

P.S. Vēlreiz pateicos Koko :)

Link to comment
Share on other sites

register_globals = on fīča, kas bija pamatā vecajiem php ieslēgta, bet pierādījās, ka tas ir ļoti nedrši, tāpēc nakamajās php versijās pēc noklusējuma to izslēdz...

Tā fīča darbojas sekojoši: ja tev ir jamā ieslēgta, tad visi globālie variabļi automātiski tiek pārrakstīti apmēram tā, piemēram $_GET['pidars'] būs automātiski tas pats, kas $pidars, toties, ja tie globāļi ir izslēgti, tad tāda $pidars vispār nebūs, ja tu jamo neuztaisīsi :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...