Jump to content
php.lv forumi

download count


salvadordalii

Recommended Posts

tu esi jocīgs... takš skaiti citā mainīgajā... vai arī es nesapratu...

 

btw manuprāt briesmīgi daudzi šajā forumā raksta briesmīgi nesakarīgi... nu labi labi es zinu ka man tās pieturzīmes tādas krutas... bet mani ta var saprast ! ( var tak pareiz ? )

pārlasat taču ko uzrakstat ( vismaz trīs reizes ) un vispār ir FORUMU LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Link to comment
Share on other sites

Ja tu tos linkus galabaa DB, tad kaadeeljgan turpat neglabaat arii klikshkju skitu uz katra linka?

 

CryRat: Tev ir absoluuta taisniiba - cik zinu, tad saakot piedaliities kaadaa forumaa/newsgrupaa/whatever pie etikjetes piederas izlasiit lielaakaa vai mazaakaa meeraa par ko forumaa ir runaats ieprieksh, kaadas 3 nedeeljas aktiivi pasekot liidzi tam, kaa un kas tiek spriests un tikai tad, ja tieshaam izraadaas, ka probleema nav atrisinaata uzdot jautaajumu.

Link to comment
Share on other sites

Meegjinaashu skaidraak. Kaads zin kaa uztaisiit taa:

 

Manaa lapaa atrodas flash speeljukolekcija, tachu vajag arii speeleejumu skaitu. Taapeec vajag php, kursh to izdara. Nu taads, kaads ir katraa otrajaa lapaa, piem. http://games.inbox.lv ... redzta, zem katra nosaukuma ir speeleejumu skaits... so.... understood? Sorry, ja pirmo reizi saorgoju.... :o

Link to comment
Share on other sites

nu jā... es tā arī sapratu...

Tjipa taa es uzspiezhu uzlinka, php pieskaita vienu apmekleejumu klaat un izdod skaitli, cik tad esam apmekleejushi sho linku
un sapratu ka tev šitas jau ir uztaisīts ?

nu ta nav problēmas... vienkārši atkarībā no linka skaiti attiecīgajā mainīgajā

 

nu tjipa:

ir links <a href="games.php?id=1">Spēle 1</a> un <a href="games.php?id=2">Spēle 2</a> utt.

tad ar PHP skaties kādu id tu dabūji ja ir 1 ta skaiti pirmajā mainīgajā ja 2 ta otrajā utt.

 

teiksim ar MySQL to varētu realizēt apmēram šita:

<?
 if (isset($_GET['id'])) {
   $entry = mysql_fetch_array(mysql_query("SELECT `clicks`, `gameurl` FROM `games` WHERE `id`= '$_GET[id]'"));
   mysql_query("UPDATE `games` SET `clicks` = ++$entry[clicks] WHERE `id`= '$_GET[id]'");
   header("Location: http://".$_SERVER['HTTP_HOST'].$entry['gameurl']);
 }
?>

tas tā tikai piemēra pēc uz ātru roku... nezinu cik kļūdu...

nu saprotams ka to var uztaisīt neskaitāmi daudzos veidos...

 

Sorry, ja pirmo reizi saorgoju....
neņem galvā :) vairākums te patīkami cilvēki... un tie kas nav ar laiku aizvelkās atpakaļ no kurienes nākuši... welcome to php.lv tā teikt ^_^
Link to comment
Share on other sites

Bē! Parādi kaut vienu patīkamu cilvēku... izņemot mani.
hehehe.... es neesu ? :blink:

kā jau teicu tie kuri nav patīkami tie aizvēlkās projām tātad... tie kuri šeit ir visilgāk ir patīkami ^_^

ja godīgi... tad latvija nav gatava nopietniem forumiem... vēl nav... pagaidām ka tik kādam uzbraukt ka tik kaut ko izšpļaut ka tik nozīmēties... :(

Link to comment
Share on other sites

Un kaa tas buutu flat failiem?
man tā lieta īpaši nepatīk bet ja gribi vari pameklēt zinu ka ir bijuši diezgan daudz topiki...

Paliidziet Iesaaceejam, guestbooks

Datu Nolasīšana No *.txt, *.dat U.c Failiem., Bla, bla

Kas Te Nav Pareizi?

Txt Faila Lasiishana, ....pr

Txt Help, txt help

bij viens labs... bet neatradu...

 

Nu, varbūt tā bija agrāk, bet es ar savu ierašanos esmu pacēlis patīkumamībamīmības standartus tik augstu, ka vienīgais tiem atbilstu.
hehehe... nezinu gan cik patīkams var būt cilvēks kam vienīgās intereses ir "Scullcrushing." un websaits ir melns ar sarkanu :/ nezinu gan...

nu labi... jābeidz šitas offtopicks... nav tā labi svešā postā sākt runāt par kaut ko pavisam citu ( un mazliet muļķīgu )... REDZI ! es esu labs ^_^

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...