Jump to content
php.lv forumi

Hmzz 1o Reizi Pac Usaashu Xp


capsx

Recommended Posts

ZB

kaukaads incants bugs man uz mana miilha W2K paraadiijies

neiznu kas vainiigs

bet fishka taada, ka shad tad instaleejot updates peec rebuuta jamais vairs nav speejiigs pamosties

 

taa ka pameeghinnas pajuusaat XP

 

<_<

Link to comment
Share on other sites

Nu vispaar jau, ja ciitiigi pakjimereejas, tad laikam shamo (XP) var novest liidz sameeraa juuzablam staavioklim. Man laikam nebija pacietiibaas. Aaaa, un kaa atklaajaas tad manam Canon printerim NEKAD nebuus draiveru zem XP (taa Canon). Taa kaa tas lielaa meeraa nosveera kausu uz w2k pusi. Bet kjimereeshanaas sanaaca ar vairaakaam programmuljkaam un geimiem, kad shie gaaja tikai zem advanceetajiem juuzeriem, proti, restricted juuzers vareeja suukaat chupa-chupsus (jaa, man bija vajadziigi vairaaki juuzeri, jo maajaas to lietojam bez manis veel 2 cilveeki!!!).

 

Aaa, un veel mani reaali piebesiija media pleijers kaads nu tas defaultais naak tur liidzi. Es varu panest tikai 6.4 (laikam taad bija nr.). So, principaa sameeraa subjektiivs spriedums.

 

Bet ir arii plusi. Piemineeshanas veerts buutu:

- juuzeru switchoshana

- system restore

- veel bija shtrunti, bet vairs neatceros

 

P.S. Atcereejos, ka peedeejais piliens bija super duper windowsiskaa backup fiicha. Nobackupoju My Documents. Un veelaak nevareeju atjaunot kaut kaada velna peec. Sabesiijos un nonesu nah to XP.

Link to comment
Share on other sites

hmzz

nu redzees

es darbaa 1ns lietoju to PC

majas likshu

te veel 2 cilv ar uusaas bez manis

nu maniis kas un kaa

 

a w2k ar ar restr useriem dirshaas

man lokaalajaa tiikla neiet CS ja neesi admins

kaugan shitaa ir tikai 1niigaa speele

bet vajazdiiga :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ir diemžēl tādas programmas, kas nesaprot, ka var būt restricted jūzeri ...

risinājums: lienam regedit vai regedt32, ejam HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionApp Paths

atrodam attiecīgo programmu un uzliekam tur permisions augstakas.

vairumā gadījumu palīdz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nee nu ja tu domaa permissions tad tas jau neliidz taa kaa taa

aizdomas ir ka tas hl.exe vai nu kaukur grasaas kauko raxtiit vai kauko dariit kas nav pielhauts

bet tika meeghinaats likt useri bez policeem un tad palaist to hl.exe tas pac

eventos ar nekas neuzraadas

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...