Jump to content
php.lv forumi

Apache vai SQL nojudzaas...


bloody

Recommended Posts

bija jau EnableSendfile Off

EnableMMAP Off :( failaa httpd.conf ... Tadu neatradu - Win32DisableAcceptEx .... Help plsss.... :( Man liekas ka jau visu esmu izmeginajis .... i Parinstaleet apache sql ..... php..... i pats saliku kopaaa.... i aapp serveri... :(((

Link to comment
Share on other sites

Nu ja neatradi, tad pieliec..

Bet vispār tā šķiet kaut kāda windozes related problēma.. vismaz cik sapratu vaina tiek novelta uz kaut kādiem Firewalliem utt figņām..

 

Tākā ja ir apnicis jāties. iesaku visu (CS, webserveri, mysql) pārlikt uz kāda linexa ;)

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaa :( Nepatiik linuxinsh kautkaa :D Aa nu ta reku problema ... nja man pirms menesha bija vecaka win XP SP 2 versija un viss gaja labi lidz parisnteleju... :( Paldies.... Diemzhel citu nevareshu parinsteleet jo man kadi 30gb stav uz hdd ko nevaru dzest araa un diskos nereaali sarakstiit :) Nu bet thnx par help :) Ta tur laikam vaina... :(

Link to comment
Share on other sites

Nereāli?

Tak DVD pļekas tikai 5-6 gabalus vaig :) Pie kam tagad HDD līdz kādiem 300Gb ar lēti..

 

Nu ja iepriekš strādāja normāli, pamēģini diseiblot iebūvēto firewallu u.c. bija tur arī kaut kādi TCP limiti tikai nezinu vai pēdējiem updeitiem tur bija kaut kāds jēdzīgs veids kā tos limitus mainīt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...