Jump to content
php.lv forumi

Mac Adreses


MASTERS

Recommended Posts

Tātad mana problēma ir šāda, man ir jādabū IP un MAC adrese tiem kompjiem, kas ienāk manā lapā. Ar IP nekādu problēmu nav bet MAC gan ir. Izskatiiju gandrīz visu manuāli un neko neatradu. Vai kāds varētu palīdzēt atrisināt manu prolēmu.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku tev pamekle pa googli! Vai ari iekapt kada lapa krievija kur salasas daudz php progeru un uzprasit sito lietu viniem vai ari arzemes !

Link to comment
Share on other sites

MAC adrese, ja pareizi atceros ir unikāla modema/tīkla kartes adrese, kas ir ierakstīta iekš tā dzelža paša (modema/tīkla kartes). Arī uz klienta datora ar "parastiem veidiem" viņu dabūt ir grūtības - jāstrādā ar CMOS/BIOS datiem dzelžu līmenī (piem. ar ASM un baitu kodiem). Tā kā MAC adrese netiek pārsūtīta ar HTTP protokola specifikāciju, tu to 99% gadījumos NEDABŪSI. Bija kādas nedokumentētas iespējas iegūt to caur socketiem, vai to headeriem, bet tad tev jāskatās TCP/IP OSI un jānodrošina, ka klienta dators māk strādāt "servera" režīmā.

Mans galējs "nekā nebija".

Link to comment
Share on other sites

MAC adrese, ja pareizi atceros ir unikāla modema/tīkla kartes adrese, kas ir ierakstīta iekš tā dzelža paša (modema/tīkla kartes). Arī uz klienta datora ar "parastiem veidiem" viņu dabūt ir grūtības - jāstrādā ar CMOS/BIOS datiem dzelžu līmenī (piem. ar ASM un baitu kodiem).
Bulshits.

 

1) MAC adrese pilnīgi noteikti neglabājas CMOS vai BIOS

2) Lai lasītu CMOS vai vērstos pie BIOS nevajag asm vai baitu kodus

3) MAC adrese glabājas tīkla adapterī

4) MAC adrese, kas tiks sūtīta tīklā nav nemaz tik hard coded, to var arī nomainīt, tb, likt tīklenei paketēs rakstīt citu MAC adresi

 

Tā kā MAC adrese netiek pārsūtīta ar HTTP protokola specifikāciju, tu to 99% gadījumos NEDABŪSI.

 

tas gan true :)

 

Bija kādas nedokumentētas iespējas iegūt to caur socketiem, vai to headeriem, bet tad tev jāskatās TCP/IP OSI un jānodrošina, ka klienta dators māk strādāt "servera" režīmā.

 

TCP/IP protokolam nav nekāda sakara ar MAC adresēm, tās pastāv zemākā līmenī.

 

Bet vispār, MAC adrese ir tāda kā Ethernet fīča, citu arhitektūru tīklos (kādi var būt klienta galā), tāda var nebūt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...