Jump to content
php.lv forumi

Vai mozilla firefox atbalsta digest authentication


Ēriks Rudzītis

Recommended Posts

Sveiki!

Vai Mozilla Firefox atbalsta digest authentication un ja atbalsta, vai digest authentication ir tikpat drošs kā IE?

Jau iepriekš MILZU paldies...

 

2. Vai kāds NEVAR pateikt, kas man jāraksta manis pievienotā faila 3. un 4. rindiņā, lai tas NORMĀLI strādātu???

Citādi pašlaik ja tur ierakstu - 3. rindiņā user un 4. rindiņā pass (tā kā 16. rindiņā), tad viss strādā, bet NEUZRĀDĀS tas username un password logs!

Kā izdarīt, lai tas UZRĀDĪTOS, un lai arī ierakstot username un password, tas STRĀDĀTU?

Edited by Ēriks Rudzītis
Link to comment
Share on other sites

tu tur pie kaut kāda nosacījuma (ja serveris ir m$ IIS) variablim $PHP_AUTH_USER pieskir ierakstito paroli

tad saliidzini vai useris/parole sakrīt ar "user" un "pass"

gadījumā ar apachi tev nevienam variablim netiek piešķirts ierakstītais user/pass.

pie tam tas viss strādās tikai ar registers_globas on.

 

protams varu kļūdīties, bet uz aci skatoties tā sanāk.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

Man ir register_globals_on!

3. un 4. rindiņa grāmatas skriptā NEBIJA,bet man prasīja definēt tos 2 variabļus!

Kad es tos nodefinēju ar tādām parolēm, kā 16. rindiņā, viss aiziet, tikai neizmet username un password logu

Bet, ja nodefinēju tos citādi, vai atstāju " ", tad izmet username password logu, BET ar parolem, kas ir 16. rindiņā, NEIET!

Ir kādas idejas?

Kā man tos $PHP_AUTH_USER un $PHP_AUTH_PW nodefinēt, lai VISS STRĀDĀTU ar IIS?

Link to comment
Share on other sites

tu zini kas ir IIS, apache un veel paarsimts webserverīši?

un uzziimē blokshēmu kas tev tur notiek, ja citādi nevar. iepriekšējā postā tak izstāstīju, cerams +/- saprotami, kas tur darās un kur vaina.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...