Jump to content
php.lv forumi

Netieku nemaz liidz PHP


Recommended Posts

Sveiciens!

K-kaa nevedaas man shajaa reizee Apache instalaacija. Istaleeju 1.3.33 Apaci (ka jamais darbojaas peec manas palaishanas) un konsolee smuki paraadaas, ka "Apache/1.3.33 <Win32> running..." bet IE visu laiku met tikai 404 kljuudu Not Found...

Meegjinaaju kaadu vecos konfigus ielikt, bet nekaa... Pac interesantaakais, ka vienaa reizee aigaaja, ieliku veco sakonfigureeto conf failu - neaizgaaja; uzliku atpakalj to, ar kuru aizgaaja - nerullee veel joprojaam...

Tipa ar muuri nevajadzeetu buut probleemaam (varbuut tomeer?)

Any ideas?

Paldies jau ieprieks!

Peace!

a.<><

Link to comment
Share on other sites

kā lai zinam kas ir vecais konfigs un kas jaunais? any errori?

 

Nja... logisch...

Taa vienigaa reize, kad aizgaaja notikaas ar defaulto konfigu, bet "vecais" ir tas, kur man ir sakonfigureeti citi DocumentRoot utt...

Nekaadus errorus nemet aaraa. Nevienaa logaa arii neparaadaas, bet IE, saka, ka neatrod taadu lapu. Arii ar 127.0.0.1 neiet.

 

Ieprieksh viss gaaja normaali, bet peec steidziigas un urgent'as MySQL jaunaakas instalaacijas (ne ar PHP saistiibaa) nobruka, bet, kad meegjinaaju iedarbinaat atkal veco MySQL, tas neizdevaas un Apacis ar PHP ar vairs negaaja. Nez, vai tas ir saistiits, bet fakts...

 

Thx!

a.<><

Link to comment
Share on other sites

Tja... es tieshaam to nezinaaju, bet laikam tas liecina tik vien par manu lamerismu veel shajaa jomaa...

Katraa zinjaa viss ierulleeja izrubot Skype un MSN... tas informaacijai, kaadam liidziigam kaa man...:)

Pace, yo!

Prieciigu Adventes laiku!

Un tagad - aida - PHP!:)

bb!

a.<><

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...