Jump to content
php.lv forumi

Mysql Paaris Kb Hostings


raymo

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Vēlreiz atļaušos atsvaidzināt šo tēmu, jo haļavo MySQL hostingu latvijā tā arī neesmu atradis. nakts.info ko piedāvāja Roze neiet jau nedēļām.

Varbūt kāds var piedāvāt nepublisko, bet tāpat vien iedalīt pāris KB?

Maksāt es K2 cilvēciņš nevaru, bet izglītoties gribu! Varbūt ar kādu nosacījumu, par baneriem, manā lapā...

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz atļaušos atsvaidzināt šo tēmu, jo haļavo MySQL hostingu latvijā tā arī neesmu atradis. nakts.info ko piedāvāja Roze neiet jau nedēļām.

Varbūt kāds var piedāvāt nepublisko, bet tāpat vien iedalīt pāris KB?

Maksāt es K2 cilvēciņš nevaru, bet izglītoties gribu! Varbūt ar kādu nosacījumu, par baneriem, manā lapā...

 

Nekad neesmu piedavaajis nevienu haljavno hostingu un neesmu nevienu reklameejis! Jebshu paraadi man ar pirkstu kur esmu to dariijis ?!

 

Pie kam maaciibu noluukos serverim nav jaaiet 24h dienaa..

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz atļaušos atsvaidzināt šo tēmu, jo haļavo MySQL hostingu latvijā tā arī neesmu atradis. nakts.info ko piedāvāja Roze neiet jau nedēļām.

Varbūt kāds var piedāvāt nepublisko, bet tāpat vien iedalīt pāris KB?

Maksāt es K2 cilvēciņš nevaru, bet izglītoties gribu! Varbūt ar kādu nosacījumu, par baneriem, manā lapā...

 

Nekad neesmu piedavaajis nevienu haljavno hostingu un neesmu nevienu reklameejis! Jebshu paraadi man ar pirkstu kur esmu to dariijis ?!

 

Pie kam maaciibu noluukos serverim nav jaaiet 24h dienaa..

Nu reku 2 postus augstaak tu rakstiiji hosting.nakts.info. Es jau nesaku ka reklamee vai piedaavaa

Link to comment
Share on other sites

Nu reku 2 postus augstaak tu rakstiiji hosting.nakts.info. Es jau nesaku ka reklamee vai piedaavaa

Ar redzi shvaki vai lasiishana klibo?

 

proti Roze!=Benvenuto

 

Benvenuto Posted on 2003-10-11 10:22

--------------------------------------------------------------------------------

http://hosting.nakts.info 

jaa Roze ko tur liegties - mees esam viena un taa pati persona :D

 

http://hosting.nakts.info tieshaam vairs nepiedaavaa mysql hostingu, bet man shkjiet ka ema.lv veel joprojaam shancee arii 5 mb bezmaksas hostings php + mysql. kaut gan ar ema nekad neko nevar zinaat jo nesen vinjiem bija globaals nobruciens. raymo - pameegjini paklauveet pie ema durviim.

Link to comment
Share on other sites

Nu reku 2 postus augstaak tu rakstiiji hosting.nakts.info. Es jau nesaku ka reklamee vai piedaavaa

Ar redzi shvaki vai lasiishana klibo?

 

proti Roze!=Benvenuto

 

Benvenuto Posted on 2003-10-11 10:22

--------------------------------------------------------------------------------

http://hosting.nakts.info 

Vai atvaino laikam tieshaam lasiit neesmu veel iemaaciijies!

Jaa no ema.lv hostingu jau biju dabuujis, bet vinjiem, kaa jau teicaat, globaals nobruciens.

 

raymo, joprojaam nevar saprast, kaa var sajaukt 2 dazhaadus vaardus!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...