Jump to content
php.lv forumi
Sign in to follow this  
Valcha

maksas SmS mehānisms (fails)

Recommended Posts

Vai kāds nevarētu izskaidrot, kā veidot maksas SmS pakalpojumus kodā. Jaušu, ka tādēļ, ka tas ir komerciāls temats, neviens par to negrib runāt, bet nu ja kāds vēlas padalīties ar pieredzi, būšu ļoti pateicīgs..

Man ir doma, ka brīdī, kad sistēma (lapa) saņem SmS no operatora (ko nosūtījis klients), tā automātiski novieto temp direktorijā failu, ko var vienreiz novilkt cilvēks. Protams, faila nosaukums ir randomā. Kā tikko failam kāds ir skāries, tas nodzēšas. Vai kāds nevarētu kaut paskaidrot, vai tā ir vai arī kā savādāk. Iepriekš paldies!

Share this post


Link to post
Share on other sites

es nez kā palīdzēt, bet es domāju ka tu gribētu lai varētu novilkt tikai no 1 ip piem 10 minūtes.. (nu kā gadijumā ja kādam kautkas nokarās, tad cilvēks būs ļoti appbēdināts..).. bet ja kas es domāju ka tas ir iespējams ar www.e-parole.lv palīdzību un CGI kodu (kas nāk kad reģistrējas www.e-parole.lv , bet par to arī ir jāmaksā (par hostu))

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://mpakalpojumi.lv/ mobiilo pakalojumu sniedzeejs ... :)

nu juseris nosuuta SMS un tu shim aizsuuti atpaklaj password un username un fails pieejams piem 20 stundas ar to passw un username

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...