Jump to content
php.lv forumi

netieku skaidriibaa


Raiviic

Recommended Posts

sekojosha lieta - uzrakstam rakstu -> saglabajam faila raksts1.php, katram nakamajam rakstam mainas tikai cipars raksts2.php, raksts3.php u.t.t. raksta nosaukumi glabajas faila, kaa apstradat failu lai lapas sakuma izvaditos raksts pec raksta - faila raksts1.php utt glabajas 4 mainigie - nosaukums, bildes adrese, teksts un autora vards, kaa jau teicu vajag lai kautkada veida apstradjas tie visi raksti un izvadas smuki uz ekrana - varbut kads var palidzet

Link to comment
Share on other sites

tomer nekadi netieku skaidriba par sekojosho lietu - ir 5 faili - izskatas apmeram shaadi 111:222:333:444:555, katra no 5 failiem saturs atshiras vajag palidzibu ar cikla izveidi kas nolasa no katra faila shis 5 vertibas un ar explode taas izvada - meginu visadi nekas nesanak

Link to comment
Share on other sites

dokumentaciju lasu bet izskatas ka shini lieta saprashana ir par maz - redzkaa man tagad izskatas kods

<?

$f_name="formas/rskaits.txt";

$num=file($f_name);

for ($i=0; $i<$num[0]; $i++) {

// nolasam failu

$content=file("formas/raksts".$num[0].".php","w+");

$tmp=explode(":",$content[0]);

 

// izvadam datus

echo $tmp[0];

echo $tmp[1];

echo $tmp[2];

echo $tmp[3];

 

?>

 

man vinsh nolasa skaitli 3 no rskaits faila kas parada cik daudz ir rakstu bet tai vieta lai ievaditu katra rakstu vinsh izvada 3 reizes pedejo 3 rakstu - skaidrs ka cikls nav isti pareiz bet kludu es atrast nevaru (lasiit - nemaaku), bubu varbut tu konkretak varetu apstastit ka uztaisit ciklu - parejo es pats uzrakstishu

Link to comment
Share on other sites

Nevajag liekas QUOTES taisīt (bubu)

 

uzraksti formas/rskaits.txt saturu. Nevar saprast

php failos nav īsti labi glabāt html tekstu, labāk izmanto txt

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

kad uztaisi jauno failu, saglabā to, kurš fails tas ir pēc kārtas failā failuskaits.txt

un izvadīšana šāda:

 

<?php
$cik_nu_mums_ir_failu = file_get_contents("failuskaits.txt");
for($i=1;$i<=$cik_nu_mums_ir_failu;$i++) {
$expl = explode(":", file_get_contents("raksts".$i.".php");
##########
// un tad vai nu izvadam kaukādu daļu no faila atsevišķi:
echo $expl['3'];
// vai nu visus datus:
foreach($expl as $dala_datu) echo $dala_datu."<br/>";
##########
}
?>

 

mosk ir bugi, uz ātru roku rakstīts..

 

aa.. es to uzrakstīju gadījumam, ka katrā failā ir saturs jāsadala vēl x daļās.

 

ja vienk jāizvada visi faili pēc kārtas, tad sākumā saglabā to faila kārtas numuru failā failuskaits.txt, un tad:

 

for($i=1;$i<=file_get_contents("failuskaits.txt");$i++) {

echo "raksts $i: ".file_get_contents("raksts".$i."php")."<br/><br/>";

}

Link to comment
Share on other sites

ir 4 faili:

raksts1.php

raksts2.php

raksts3.php

raksts4.php

katraa faila cita infa bet iet caur : ziimi

 

<viens>:<divi>:<tris>:<cetri>

 

vajag lai njem katru failu un izvada visus 4 parametrus

 

tas fails ko pimineju un mainigais $num tiek nolasits no atsevishka faila kura ir rakstu skaits noradits ar ciparu, tulit nomeginash php_Stopp paraugu un redzes kas sanaks, paldies ka palidzat

Link to comment
Share on other sites

1:2:3:4 ir failaa - raksts<cipars>.php

 

karoch taaa velreiz un skaidri apstastishu situaciju:

 

ir n daudzuma faili ar nosaumumu raksts(n).php,

 

katraa no shiem failiem ir informacija shaadaa veidaa - raksta_nosaukums:texts:autors:bilde

 

un ir vel 3shais fails kura glabajas n skaitlis - shis fails saucas - rskaits.php - satur skaitli par to cik rakstu faili kopa ir izveidoti

 

vajadziba ir peec taa, lai cikls apstrada katru no raksts(n).php un izvada ar explode katra faila saturu, kaa to izdarit es zinu bet ka uztaisit skriptu kas lasa no katra faila un to izvada man nesanak, sanak tikai izvadit n reizes pedejaa faila saturu... es ceru ka tagad viss ir pa skaidro pateikts

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...