Jump to content
php.lv forumi

ar javascript izpildīt php caur saiti


bra

Recommended Posts

ideja diezgan dīvaina, bet tā lu viņa ir...

Tātad, kā ir iespējam, ja vispār ir, izpildīt sādu te darbību piemēram atribūtam <input ... lieku onClick izpildīt kādu konkrētu php failu parametrus norādot caur GET piemēram onclick='do:fails.php?act=del&id=4' un pēc veiksmīgas izpildes fails.php atgriež piemēram done un javascripts nomaina atribūta atribūtu class uz kādu citu piemēram class="red"

 

paldies jums jau piepriekš

Link to comment
Share on other sites

Ajax kā tehnoloģija vispār rulz.. Pats šur tur jau pielietoju un esmu ar dzīvi apmierināts :)

 

Bet man te tāds jautājums: es daru tā, ka man atgriež kkādu javascript, bet vai tā ir pareizi darīt un vai labāk tomēr neizmantot xml?

Link to comment
Share on other sites

a pareizi sapratu, tad tur runa ir par charsetiem, bet tas ko es vēlos panākt ir piemēram <input type="checkbox" /> on click (ja ieķeksēts) izpilda piemēram fails.php?act=select un ja izķesēts izpilda fails.php?act=deselect un nomaina atribūt class un id vērtības piemēram uz class="select" id="select" un class="deselect" id="deselect" tā kā java scriptā neesmu diezgan spēcīgs lūdu jūsu palīdzību piemēram iekš bubu dotās aites ja pareizi sapratu, bija minēts tikai par failu, kuru izpilda, bet es vēlos uzināt otru pusi to daļu, kura liek izpildīt.

 

ezs :) reu ku būs

 

vai lūdzu kāds nevar palīdzēt?

Mācāmies lietot EDIT pogu (bubu)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu cik tas ir pareizi, bet es ar php atgriežu seralizētu datu masīvu, tālāk ar JS to atserializēju un darbojos (eju cauri ciklā, piešķiru inputiem vērtības, mainu stilus, innerHTML utt atkarībā no tā, kas man tajā masīvā ir un ko vajag dabūt)

Link to comment
Share on other sites

Tajā linkā ir gan html+js gan php fails kas padod datus viss vienā. (runa ir par otro postu tur). Tur ir html+js fails, kurš uz pogas nospiediena izsauc php failu, kurš padod tekstu atpakaļ, ko tas js ievieto <pre> elementā.

 

Runa par čarsetiem gāja tikai tāpēc, ka daži prasīja kāpēc utf-8 nevar padot. Bet secināja ka var.

Link to comment
Share on other sites

papētīju, bet nekā daudz nesapratu tur viss raxtīc xml labi tas būtu sīkums, tad vel visulaiku dabonu

 

Error: xml.getElementsByTagName("text")[0] has no properties

 

tad vel lai būtu pilns komlpekts arī dezkādēļ redirektē uz kādu citu pagi

nez kādēļ man liekas ka tas nav tas kas man vajadzīgs, vai arī īsti nemāku skatīties es no javascript zinu ļoti maz es pats izštukoju ka varētu šādi ir ifreims, kurā tiks ielādēts fails tad ar onclick="self.location='fails.php?act=select'", bet nevaru izdomāt kā norādīt targetu uz ifremu, unkā nomainīt saiti atkarībā no tā vai chekboxsis ir ieķeksēts vai izķeksēts

 

Vai tiešām man te pašam ar sevi jāsarunājas šis tak skaitās forums...

Mācāmies lietot EDIT pogu (bubu)

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

Ne tev vienīgajam laikam slinkums JS mācities..

 

Error: xml.getElementsByTagName("text")[0]has no properties

Tas nozīmē (visdrīzāk), ka xml mainīgais nesatur nekādu objektu, kuram ir tā getElem... metode vai getElementsByTagName("text") funkcija nav atgriezusi masīvu ar text nodēm izdabūtu no tā atgrieztā xml faila.

 

Targetu uz ifreimu tu kā domā? dabūt ifreim objektu var pēc tā paša id kautvai. var x = document.getElementById("iframe_id") un tad jau tālāk tam var propertijus mainīt cik tik uziet.

Link to comment
Share on other sites

slinkums? nē es neteiktu slinkums, bet liela nesaprašana, piemēram man šķiet ka php ir vieglāk saprotama nekā JS, bat tas tā? man rodas jautājums, kurā brīdī man ir vajadzīgs xml? vienkārārši vienīgais ko es vēlos ir uzzināt brīdi, kad chekboxsis ir ieķeksēts/izķeksēts, un izpildīt php failu (fails.php?act=selsect | deselect) tas arī viss cik noprotu, tur tajā kodā vel visādas šeles, ar kurām manā gadījumā maz sakara...

Link to comment
Share on other sites

xml ir vajadzīgs tai gadījumā, ja grbi no php skripta, ko izpildi, atgriezt informāciju atpakaļ uz lapu, kura izsauca to php skriptu. Ja to nevajag, bet vajag vienk izsaukt php skriptu, tad nevajag nekādu xml'u.

 

čekbokša select/deselect nosaka: if (chekbox_elements.checked) { ... // ir ieķeksēts } else { ... // nav ieķeksēts }

Link to comment
Share on other sites

jap tieši tā neko man nevajag atgriest atpakaļ

tātad

varētu sākt raxtīt to JS

esmu kautkur manījis tādu lietu kā get.element.id vai kā tā bija tā kā man chekbosu protams būs vesals lērums tad vēlētos uzzināt kā varē`tu šo te šteli iepīt konkrētā if (chekbox_elements.checked) kodā, un tad vel arī pašu galveno rindiņu, kura tad izpildīs to php failu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...