Jump to content
php.lv forumi

Sms


liicis

Recommended Posts

kads nezin ka panak, kad no web lapas sutita sms nonak uz telefonu tikai kad sutitaja adrese ir eksistejosh tel nunurs nevis 9915:)

Es domaju ka one vai oto,lime.lv

biju aizsutijis ar lugumu izkaidrot tacu no tiem jau atbildes nedabusi:(

Varbut tas tiek panakts ar meil() hederu from un sms to parversh par tel num

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt pašam savu adresi tik viegli nepieliksi. Tiem one.lv u.c. vienkārši līgums noslēgts, ka vīņi nosūta papildus parametru un tas "radioserveris" nosūta it kā ar telefona numuru. Citādi man vēl nepietiek spama, lai no mana numura kāds sms sūtītu!

 

SMS-spams! Ideja! ©

 

set_time_limit(0);

for ($n=5000000;$n<=9999999;$n++)

{

mail($n.'@sms.lmt.lv','spams','mana reklaama');

mail($n.'@sms.tele2.lv','spams','mana reklaama');

}

Link to comment
Share on other sites

Tas ir naudas jautājums :) Tev ir jāpērk virtuālās īsziņas servisa kods (pakalpojums) no operatoriem (abiem), tev ir jāuzstāda savs SMS geitvejs, tev ir jātaisa IPSec tunelis uz LMT, etc. Īsziņas cenas ir 1 santīms un uz augšu. Norēķināts tiek no sūtītāja. Ir daudz un dažādi noteikumi (reizi mēnesī lietotājam jāmaina parole, reģistrācijas parole ir derīga 2 stundas, servisa kodam jāapstrādā standarta komendas (I, INFO, H, HELP, ...), etc)

 

Sīkāk visu vari uzzināt pie Tele2 un LMT.

Link to comment
Share on other sites

Hmm a geitvejs nav jaaliek tad kad pasham ir veelme dabuut servisa kodu? t.i. teiksim dabuut atapakaljsaikni lai lietotaaji vareetu suutiit SMS uz kaadu no numuriem un tu to vareetu apstradaat.

 

Pats esmu saskaaries un licis to pashu IPsec tuneli tikai pirmajam (mineetajam) variantam, tachu jautajums jau ir par izsutaamajaam iiszinjaam kur teoreetiski vareetu izmantot esoshos lmt, tele2 geitvejus tikai papildus attieciigi dabuunot numuru.

Protams bez liiguma sleegshanas utt nekas cauri shaa vai tee neies :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...