Jump to content
php.lv forumi

Dreamwiever Php Mysql Izstraadee


Uldeens

Recommended Posts

Man ir macromedia dreamwiever MX.Mani interesee tiesi iespeeja tur straadaat ar datubaazeem.Tur kreisajaa stuurii var defineet serveri kaadu tehnologiju izmanto(nu tipa PHP mySQL) tur pat sakonekteejas ar datubaazi kas man bija ar MASCON uztaisiita.

Es gribeeju pajautaat ja kaads ir straadaajis ar DR... MX es kautkaa no sis programmas arii varu DB-(datubaazi) redigeet veidot tabulas utt.Vai tas ir vajadziigs un vai tas ir izdeviigi????

 

Varbuut labaak MASCON????

Link to comment
Share on other sites

es ieteiktu labaak ar DB straadaat ar mysql front vai ar Mascon tur ir daudz eertaak ar vinjaam njemties, bet prieksh skriptu rakstiishanas labaak lieto PHP edit, Macromeadia Dreamweaver MX ir labs prieksh dizaina nu prieksh HTML vismaz es taa uzsaktu un daru ;)

njem par labu

Link to comment
Share on other sites

Man ir macromedia dreamwiever MX.Mani interesee tiesi iespeeja tur straadaat ar datubaazeem.Tur kreisajaa stuurii var defineet serveri kaadu tehnologiju izmanto(nu tipa PHP mySQL)  tur pat sakonekteejas ar datubaazi kas man bija ar MASCON uztaisiita.

      Es gribeeju pajautaat ja kaads ir straadaajis ar DR... MX  es kautkaa no sis programmas arii varu DB-(datubaazi)  redigeet veidot tabulas utt.Vai tas ir vajadziigs un vai tas ir izdeviigi????

 

          Varbuut labaak MASCON????

nu lai administreetu savas datubaazes es tev ieteiktu lietot PhpMyAdmin, jo, kad palaidiisi savu webu uz servera, tad visticamaak ka naaksies taas administreet tieshi ar sho tuuli. vareesi laiciigi pierast.

mans subjektiivais viedoklis ir taads, ka driimveiveris ir meesls un vareetu nodereet tikai tiem, kas veelas veidot savu lapu bet ir par slinku vai stulbu lai uzrakstiitu to tiiraa html/php/css/figvinjzinkaadaa valodinjaa.

mana kombinaacija ir crimson editor (lai rakstiitu source) un phpmyadmin (mysql'am) - pameegjini varbuut arii iepatiksies.

 

p.s. mysql front arii nav slikts, esmu pameegjinaajis, bet tomeer paliku pie phpmyadmin.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...