Jump to content
php.lv forumi

nodot/saņemt parametrus


jam

Recommended Posts

Probza. Man ir saraksts ar produktiem, pie kuriem klāt ir poga "pasūtīt".

 

Ja to pogu spiež, tad aiziet uz kontaktformu, kur komentāros ielasās produkta artikuls un vēl dažas labas figņas par šo konkrēto produktu.

 

Tās vērtībaas kā ielasīt? Negribu ar Get, lai urli nesačakarētu. Kaut kādu SESSION variabli taisīt? Tas nozīmēs, ka man pie katra produkta būs forma ar submit buttonu? Kā lai šitādu labāk realizē?

Link to comment
Share on other sites

laapaa vajadzeetu buut tikai vienai formai (teiksim, peec un pirms body tagiem), a uz pogas "pasuutiit" kliku izpildi javascriptu, kas kaut kaadaa hidden laukaa piefiksee produkta ID un submito formu kur vajag

 

formai method es protams biju domaajis POST

Edited by Analgiins
Link to comment
Share on other sites

sessijas nekad neglabaa kaut kaadus mainigos ko padod no vienas formas uz otru - sessijaa tureet tikai taadas statiskas lietas kas visaas formaas ir vienaadas - useris, iepirkumu grozinsh, peedeejaas activitaates laiks utt.

 

kas vainas url`im kaut kaa /ask/about/product_id un ielasit ar `select taas kaut kaadas fignjas from table1, table2, table3 where produkta_id=product_id`. ja vien netaisi amazon.com tad nav jaauztraucas par to ka it kaa ir viens lieks selects.

Link to comment
Share on other sites

sessijas nekad neglabaa kaut kaadus mainigos ko padod no vienas formas uz otru - sessijaa tureet tikai taadas statiskas lietas kas visaas formaas ir vienaadas - useris, iepirkumu grozinsh, peedeejaas activitaates laiks utt.

 

kas vainas url`im  kaut kaa  /ask/about/product_id un ielasit ar `select taas kaut kaadas fignjas from table1, table2, table3 where produkta_id=product_id`. ja vien netaisi amazon.com tad nav jaauztraucas par to ka it kaa ir viens lieks selects.

20656[/snapback]

 

Nu laikam jau tā būs jādara ://

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...