Jump to content
php.lv forumi

par dropdown menu


bra

Recommended Posts

tātad šit ir kods http://paste.php.lv/2016

problēma sekojoša - vajadzētu palīdzēt man izdomāt ka lai aktivizē onMenuCatClick('0') pie pirmās lapas ielādes t.i. lai atverot lapu atvērtos pirmā sadaļa domāju arī pr to kā varētu šo te kodu apvienot ar php tā lai piem pie

<?php if($_GET["page"] == "1"){ echo "Tu atrodies šeit"; } else { echo "Tu esi citur"; } ?>

Vārdu sakot paādītu kurā main sadaļā esi iebridis man sākumā bija doma aktivizēt just ar <body onload="onMenuCatClick('0')"> vai php gadījumā <body onload="onMenuCatClick('<? echo $_GET["page"]; ?>')"> bet neviens no šamiem neit cauri.

Tā kā es esmu iesācējs JavaScrip valodā lūdzu Jūsu palīdzību Paldies jau iepriekš

Link to comment
Share on other sites

paldies bubu

tas daļēi atrisināja man problēmu, bet tomēr radās nākamā piemēram main sadaļām uzlieku arī saiti un tiklīdz pārlādēju pagi tad atkal rāda 1 menu apakšsadaļas, tādēļ man bija ideja par to <body onload="onMenuCatClick('<? echo $_GET["page"]; ?>')"> jo tad pārlādējot pagi varētu nodot kura apakšsadaļa šim ir jāielādē, moš var rai pašā vietā (35 rindiņā) nodot teiksmim <? echo $_GET["page"]; ?> vai ko tamlīdzīgu.

Ir kādas idejas? ceru ka sakarīgi izskaidroju ko vēlos panākt

Link to comment
Share on other sites

Nevienam nemaksā par palīdzības sniegšanu, tāpēc gaidi, nevajag ik pēc pāris stundām spamot. un visos forumos šitā notiek! grr

 

Ko nozīmē, ka tu citu saiti pieliki? īsti nesapratu tavu skaidrojumu, rādi piemēru.

Link to comment
Share on other sites

es esmu nepcietīgs

 

Labi mēģināšu izskaidrot

tātād uzlieku main menu saiti nospiežot saiti parādās piemēram otrā līmeņa sub menu, bet tilīz lapa aiziet uz refrešu sub menu pazūd un tā vietā parādas 1 sub menu

piemēram

<td class="catSides" style="cursor: pointer;" onclick="onMenuCatClick('3');" height="28"><span class="cattitle"><a href="saite.html">saite</a></span></td>

uz mazu brītiņau atveras 3 sadaļas sub menu, bet kad lapa ir pārlādējusies rāda atkal onMenuCatClick('1') sub menu vajadzētu lai arī pēc pārlādes paliek piemēram onMenuCatClick('3') sub menu vai nu kurš konkrētā gadījumā ir izvēlēts

Edited by bra
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu tevi, man gan uz refrešu viss strādā. tb ja tajā onload ieliek nevis '0' bet '1', tad atverās otrs pirma līmeņa meņu. Tev tač tikai uz refrešu vajag nolasīt kukiju demo_menu_cat_id un izdrukāt tā vērtību iekš onload īventa.

Es nesaprotu, tu vai tad savu kodu nesaproti ko esi sarakstījis?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...