Jump to content
php.lv forumi

Help Noobam


noob.13-th

Recommended Posts

nesen nopirku gramatu PHP soli pa solim (A.Zivarts). Sakumaa bija 4akars ka nestradaja (tipa kaut kas ar globals on etc...) novilku ari manualu, kuraa vispar ir daudz savadak ($var vieta $_POST['var'] utt). Kur taadi noobi kaa es var iemacities php ? Meibi Rigaa ir kadi kursi? Pec kaa isti macities, pec gramatas vai manualaa? Ja kaads varetu man, noobam, palidzet, es butu ljoti priecigz.

(man uz pleciem taga shausmigs projekts vispar... taka help dikti vajag!)

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai tev palīdzēs bet pateikšu kā es mācījos PHP :)

 

1. PHP/MySQL Tutorial must read ! vienīgais tutoriāls ko varu rekomendēt visi pārējie nekam neder ( IMO )

2. PHP Manual nav jau jālasa bet pie rokas gan jātur :)

3. meklē kaut kādus vienkāršus pieērus tam ko tev vajag un mēģini saprast kas tur kas... dažus noderīgus linkus vari atrast manā saitā zem Coding un Webdesign... un neaizmirsti Google :D

4. nāc šeit un uzdod jautājumus / pameklē vecākas tēmas ;)

 

ā un vēl atrodi nomālu softu kurā rakstīt kodu... es visu rakstu tiaki un vienīgi ar Zend Development Environment 2.5 bet tas kā kuram...

Link to comment
Share on other sites

nav gluzhi iistais laiks maaciities PHP tikai tad kad uz pleciem jau shausmiigs projekts ;) . Kad apmeeram jau esi iebraucis lietaa, ljoti noderiigas meedz izraadiities useru sasuutiitaas notes no manuaalja, kaa arii fakts, ka PHP naak ar baigo leerumu gatavu funkciju - pirms kaut ko raksti, paskaties manuaalii, ljoti iespeejams tur buus funkcija kas dara tieshi vai gandriiz to, ko tev vajag. :)

Link to comment
Share on other sites

HTMLPad 4ever :) hihi

 

BTW es maacijos shaadi:

 

1) Pirmaas iemanjas ieksh php no tamster un m|sc dzineejiem

2) PHP soli pa solim graamata

3) PHP manuaalis - mekleeju funkcijas, nelielus piemerus un tml..

4) Paliidziiba no shii foruma un #coders (chat.delfi.lv) kanaala!

Link to comment
Share on other sites

nu nav jau taa, ka obl. jaalieto Macromedia Dreamweaver tikai code rezhiimaa - nemaz jau paarmeeriigi izcils vinjsh nav, un nemaz jau nav taa kaa visi saka (un galvenais kaa skaitaas stiliigi saciit) - visu ar rokaam, visu ar rokaam, nekaadu wysiwyg.

Visaadu tabulu taisiishanai DW ir briinishkiiga manta, ja tev vajag 3 - 4 tabulas vienu ieksh otras, tad ar rokaam rakstot aatri vien kaadu <td> vai </tr> aizmirsiisi vai ieliksi nevietaa. Savukaart ar DW, cilveeciigi lietojot, kods sanaaks pareizs, tiirs, gliiti noformeets, nu kur veel labaak.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...