Jump to content
php.lv forumi

<td valign=top> nestraadaa


Agnisr

Recommended Posts

Nu probleema sekojosha! Tagad straadaaju pie lapas engine izveides un saskaaros ar nepatiikamu jautaajumu! Lieta taada ka tabulas laukaa texts atteelojas pa vidu (vertikaali), bet es gribu lai vinjs buutu augsaa! Raxtiiju <td valign=center> bet nekaa!

Varbuut kaads var ieluureet sourci un pateikt kas pa probleemu!

 

lapa : index.html

 

Nu probleema ir tajaa laukaa kur raxtiits ZINJU TEXTS!

 

Ceru ka saprataat manu murgu, jau ieprieks paldies par paliidziibu!

Link to comment
Share on other sites

Heh tad nu gan interesanti iekš css Tu(ja patiešām tas esi Tu, kautgan māc šaubas) esi pat uzrakstījis tadu brīnumu kā .top kurai ir parametrs: vertical-align: top;

 

Interesanti zināt ko gan šis te vertical-align: top; dara, ja ne nopozicionē tekstu augša?

Pats esi jau uzrakstijis atbildi uz savu jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

Lieta taada ka tabulas laukaa texts atteelojas pa vidu (vertikaali), bet es gribu lai vinjs buutu augsaa! Raxtiiju <td valign=center> bet nekaa!

 

 

pastāv tāds viedoklis, ka `center` nozimee pa vidu a top augšā..

Link to comment
Share on other sites

Tur jau taa lieta ka vinjs nestraadaa! To esmu raxtiijis es!

16769[/snapback]

 

gan jau strādā! tik vien tas ka tur vidū arī ir tās tabulas celles augša kurai to top uzliki. uzliec borderu tabulai, tad redzeesi kas tur iisit notiek, me taa dariitu..

Link to comment
Share on other sites

Nu man jauna probleema! Tip gribeejaas engiini uztaisiit "labajaa stilaa"!! taa arii izdariiiju un ciitiigi labojot kluudas un studeejot sintaxi www.w3schools.com nemaz neienaaca praataa doma apskatiities kaa lapa atteelojas browserii! Nu rezultaats ir taads ka Tabulu (kur raxtiits ieksaa Zinju Lauks) attelo zem navigaacijas tabulas kautgan agraak vinjas smuki atteelojaas blakus!

align="left" un align="right" attieciigi katrai ir pieskirts! Vispaar man nav ne jausmas kur vareetu buut probleema!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...