Jump to content
php.lv forumi

Mainīt failu permisijas ar PHP


Toms

Recommended Posts

Visur izmeklējos, neatradu neko par faila permisiju mainīšanu ar PHP.

 

Lieta tāda, ka man ir arhīvs. Es viņu atarhivēju (ar PHP), bet arhīvā ir faili ar read-only propertiju.

Vajag tās permisijas aizvākt, būtu vislabāk jau pie atarhivēšanas. Un ar PHP!

Link to comment
Share on other sites

Jaa, tahnks, par attrib nebiju iedomaajies! :) Man ir WinXP.

 

Taatad, arii citu zinaashanai, ja ir kaads fails ar read-only un to vajag aizvaakt, tad divas koda rindinjas:

// No faila: C:/mape/fails.txt aizvaakt read-only
$file = 'C:/mape/fails.txt';
exec('attrib -R '.$file);

Protams, lai shis straadaatu, windozas mapee sameklee attrib.exe un nokopee tajaa direktorijaa, no kuras palaid sho kodu.

Link to comment
Share on other sites

Protams, lai shis straadaatu, windozas mapee sameklee attrib.exe un nokopee tajaa direktorijaa, no kuras palaid sho kodu.

15814[/snapback]

Kas par muļķībām? attrib.exe tak stāv sistēmas mapē, kura defaultā jau ir PATH variablim pielikta klāt, tb attrib.exe laižas no jebkuras direktorijas.
Link to comment
Share on other sites

Kā Tu vari teikt, kas par muļķībām, ja nezini kāda konfigurācija ir konkrētam PC? Man tas attrib.exe bija jāpārvieto ieksh diras, kur palaizh to kodu. Un turpmāk, neatkarīgi no konfiga, man read-only aizvākšana strādās.. :)

Link to comment
Share on other sites

Palasi PHP instalācijas manuāļus.

defaultās mapes iekš Win32 ir: windows (windows/ vai winnt/), win system (system/ vai system32/), php (php/) + vēl kaut kādas.

 

ja neko nemaina mapju konfigurācijā (un kāpēc lai gan tas būtu jādara?) tad visam vajadzētu strādāt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...