Jump to content
php.lv forumi

vienkārshs CMS


zeldman

Recommended Posts

ir ljoooti nepiecieshams PAVISAM elementaars un vienkaarsh php skripts viena uznjeemuma maajaslapas veidoshanai, kas vieniigais ko dara - kaa atljauj sadaliit pa kategorijaam un browseet statisko kontentu (piemeeram browsee pa lapaam - nu tipa index.php?cat=sakums; index.php?cat=partneri; index.php?cat=kontakti; utt ) + veel veelams lai editeet kategorijas atljautu arii caur webu [piem integreetajaa WYSIWYG editoraa]. Ak jaa - komenteeshanas iespeeju nevaig un citas fiichas ariidzan...pie tam mysql arii nav nepiecieshams...sliktaakajaa gadiijumaa vareetu buut teksta failinji

 

un iisteniibaa viss kas man vajadziigs ir kaut kas starp php templati un starp kaadu no wiki risinaajumiem...

 

ir varianti? (ak jaa - uz hotscripts.com mani luugums nesuutiit - es jau tur 2 naktis izseerchoju krustu shkjeersu :( )

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, ja es pats uzrakstīju scriptu un dzivoju no tā pārdošanas (ar izmaiņām), kāpēc man jadāvina ? Lai tu atņēmtu man klientus? Un parējiem arī. Raksti pats, nekas tur neiespējams nav, tici.

 

Un vispār, Google !

Edited by Osiris
Link to comment
Share on other sites

Interesanti, ja es pats uzrakstīju scriptu un dzivoju no tā pārdošanas (ar izmaiņām), kāpēc man jadāvina ? Lai tu atņēmtu man klientus? Un parējiem arī. Raksti pats, nekas tur neiespējams nav, tici.

 

Un vispār, Google !

15598[/snapback]

 

cieņa tev!

liekēži nevienam nav vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

un veel forums saucaas - ko tik nepaprasi - TAISI PATS, vai ask google...

paldies par neko :P

15612[/snapback]

 

Forums nav paredzēts, lai kāds tavā vietā kaut ko izdarītu, bet gan, lai palīdzētu tev kaut ko izdarīt. Tik ilgi, kamēr tev nav konkrēts jautājums vai problēma, kuru nevari atrisināt, tikmēr saņemsi tik pat nekonkrētu atbildi (kā g2g utt).

Link to comment
Share on other sites

nu man jau nevaig lai kaads kaut ko uzkodee manaa vietaa - man vaig tikai un vieniigi linku uz lapu kur buutu kaut kas liidziigs tam ko man vaig...

 

es esmu tikai webdizaineris samaučka, bet no php es esmu galiigaa 0... un ja shii nav iistaa vieta padoma vaicaashanai, tad sorry... :(

Link to comment
Share on other sites

ja runājam par kategorijām statiskam saturam ar dinamisku php izvlēlni, tad neredzu tam īsti jēgu, bet nu lai būtu:

links: www.tavalapa.lv/index.php?id=1

<html etc
<?php
$id=apstrades_funkcijas($_GET['id']);
switch($id) {
 case '1': include_once('vidus.htm'); break;
 case '2': include_once('beigas.htm'); break;
 default: include_once('sakums.htm');
}

Ja vēlies lai kategorijas būtu iespējams veidot caur vebu, tad nāksies padarboties ar failiem, jo info kaut kur tomēr ir jāglabā. Failā vari glabāt aptuveni šādu konstukciju

0||sakums.htm

1||vidus.htm

2||beigas.htm

funkcijas ar failiem ir atrodamas php.net fopen(), fwrite(), fputs() utt., ar kuru palīdzību tu vari gan ierakstīt failā, gan nolasīt.

Kad failu būsi nolasījis (ielasījis masīvā)iesi cauri masīvam un skatīsies,

ja id=0, tad meklējam kur ir 0 un attiecīgi inklūdojam sakums.htm

foreach ($masivs as $mas_elements){   //cikls cauri no faila nolasītajam masīvam
$elem_kolona=explode('||',$mas_elements); //katrai rindai atdalam skaitli no vērtības, kas atdalīti ar ||
if ($elem_kolona[0]==$id) //ja sakrīt ar to, kas ir linkā
include_once($elem_kolona[1]); //tad inklūdojam failu
}

Interfeisu vari taisīt viselementārāko, tb tev ir viens textarea logs un poga save

<textarea name="txt"></textarea>
<input type="submit" name="sub"/>

un tad uz if (isset($_POST['sub']))

notiek ierakstīšana failā un faila satura atoakaļ izvadīšana textarea.

 

Nu tā tam būtu jāizskatās, ja es pareizi esmu sapratis to, ko tu esi vēlējies panākt. Kā redzi, tad arī pavisam vienkāršas lietas nav nemaz tik vienkāršas (vispār jau ir), ja nezini pilnīgi neko. Tā kā, ja tiešām tev to vajag, tad vai nu ķeries pie php pamatu apguves, vai iemaksā cilvēkiem, kas to izdarīs pārīs minūtes (par to ko nezini/nemāki, ir jāmaksā, tāda dzīve)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...