Jump to content
php.lv forumi

Var labāk?


Lynx

Recommended Posts

$i = 1; 
$result = mysql_query("SELECT id, nosaukums FROM munition;");
while ($res = mysql_fetch_assoc($result)) {  
list($skaits) = mysql_fetch_row(mysql_query("SELECT $res[nosaukums] FROM ships_munition WHERE ship_id = $now[id] "));
$i++; 

if($i%2 == 0) { echo 'Sadalam ierakstus uz pusēm';  }
else{ echo'Neiedziļināsimies sīkumos'; }

 

Šāds te izskatās mans kods. Vai ir iespējams uzrakstīt kautkā labāk ar vienu queriju? Meiģināju SELECT tabula1.id, tabula1.nosaukums etc. Bet nu nesanāca palaist. + vel varbūt mysql kautkā var aizstāt šo $i++ lietu, lai nebūtu jaskaita cik ieraksti un tad jadala uz katru 2o ierakstu. Vai tomēr nav iespējams panākt efektīvāk?

Link to comment
Share on other sites

Par tiem 2iem ierakstiem: Pēc katra otrā ieraksta mēs pašlaik ieliekam </tr><tr> tadejādi izvadam 2us ierakstus rindā.

 

Vairāk man gan interesē vai ir iespējams apvienot abus mysql_querijus. Jo cik saprotu katra querija uzsākšana aizņem kautkādus resursus un tapēc būtu vēlams samazināt queriju skaitu visur un apvienot viņus etc, lai iegūtu lielāku ātrumu. Vai arī es maldos šajā jautājumā?

Link to comment
Share on other sites

ne īsti sapratu ko nozīmē $res['nosaukums'] (NB: ar apostofiem jāraksta!), bet varbūt varētu pārdomāt struktūru un lietot kaut ko līdzīgu

 

SELECT munition.id, munition.nosaukums,ships.title RIGHT JOIN ships_munition ON ships.id=munition.ship_id

 

resp: tabulā ships

id|ship title

 

tabulā munition

id|ship_id|nosaukums

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...