Jump to content
php.lv forumi

Statisks header


kapeika

Recommended Posts

Uzreiz brīdinu - esmu diezgan liels iesācējs mājaslapās.

 

Problēma ir tāda - http://uro.lv/uro

 

Mērķis - navigācija un header ir statisks, kontents, kas ir apakšā, pārvietojas - scrollojams.

It kā header un navigāciju statisku uztaisīju, bet, skrollojot kontentu, tas skrollojas pāri header, nevis zem tā.

It kā CSS mēģināju kaut ko taisīt ar pozīcijām (ja nemaldos, tas bija z-index vai kaut kas tamlīdzīgs), bet nepalīdzēja. Iemetu šeit arī CSS failu, varbūt Jums ir kādi piedāvājumi =/

 

style.css

Link to comment
Share on other sites

Google Chrome - Navigācija pa labo nobīdījusies

Opera, Mozilla FF , Midori - navigācija pa labi ,plus hedar img parādas tikai tad kad pascrollo uz leju

 

CSS noņem pie .nav esošo left 230px; tas varētu atrisināt navigācijas problēmu ,

Link to comment
Share on other sites

Uz ātro paskatījos itkā nē, neviens jau tev neliedz uzlikt atpakaļ to left tikai uzlikt kādus 10px vai cik tev tur vajag

 

Edit: Vispār pamanīju ka tev scollojot redz mazliet kreisajā pusē to content field malu

Edited by Plutons
Link to comment
Share on other sites

Tas ir mazākais sīkums, es NEVARU saprast, kāpēc -

 

Chrome - Viss strādā kā vajadzētu (šādi tādi sīkumi)

Mozilla - Headeris ir pazudis, un scrollojot lapu uz leju, tas pakāpeniski parādās. CSS, ko augstāk iemetu, ir mainījies tikai tā, kā ieteica man ar .nav izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...