Jump to content
php.lv forumi
  • 0

PHP un jQuery GET mainīgie


Narix

Question

Labsvakars.

Situācija ir sekojoša, mēģināšu apstāstīt pēc iespējas vienkāršāk.

Programmēju i-veikalu - apstājos pie sekojošas lietas:

Ir produktu lapa, attiecīgi bildes, linki u.t.t., zem katra linka slēpjas kkas tāds:

?l=lv&s=shop&c=1&p=1
?l=lv&s=shop&c=1&p=2
u.t.t.

 

Lieta ko nevaru saprast ir sekojoša - man vajag dabūt pēdējo mainīgo "p=1" iekš jQuery Modal Window, t.i. kkas līdzīgs FancyBoxam.

Problēma rodas tajā, ka šis Modal Window jau tiek ielādēts lapas sākumā.

Kā lai iekš tā dabū mainīgo brīdī kad spiež uz linka "?l=lv&s=shop&c=1&p=1" ???

 

Tiešām būšu pateicīgs par palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Nevaru tā īsti izprast no visa teiktā kā tieši Tu gribi sataisīt, bet atbilstoši Tavam pirmajam jautājumam, izskatās ka Tu gribi nospiežot konkrēta produkta linku, dabūt linka parametrus tieši modālā logā elementos. Principā grūti pateikt, jo nezinu kas tieši Tev ir pašā modālajā logā, ja tur ir kāds cits links vai kaut kas tamlīdzīgs, tad principā Tev nospiežot linku ir jāpārveido modālā loga saturs atbilstoši nospiestajam linkam. Nu loģika apmēram tāda. Ņem vērā ka modālais logs visumā ir tāds pats html elementu kopums, kā jebkas cits lapā, nevis kāds atsevišķs logs, tāpēc ar, piemēram modālajā logā novietotu div, vari strādāt kā ar jebkuru elementu lapā. Vienkārši ņem un izmaini linku, id attēlošanas lauku vai vienalga ko, kas Tev ir tajā modālajā logā, atbilstoši nospiestajam linkam.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nevaru tā īsti izprast no visa teiktā kā tieši Tu gribi sataisīt, bet atbilstoši Tavam pirmajam jautājumam, izskatās ka Tu gribi nospiežot konkrēta produkta linku, dabūt linka parametrus tieši modālā logā elementos. Principā grūti pateikt, jo nezinu kas tieši Tev ir pašā modālajā logā, ja tur ir kāds cits links vai kaut kas tamlīdzīgs, tad principā Tev nospiežot linku ir jāpārveido modālā loga saturs atbilstoši nospiestajam linkam. Nu loģika apmēram tāda. Ņem vērā ka modālais logs visumā ir tāds pats html elementu kopums, kā jebkas cits lapā, nevis kāds atsevišķs logs, tāpēc ar, piemēram modālajā logā novietotu div, vari strādāt kā ar jebkuru elementu lapā. Vienkārši ņem un izmaini linku, id attēlošanas lauku vai vienalga ko, kas Tev ir tajā modālajā logā, atbilstoši nospiestajam linkam.

 

Tagad man modālajā logā izvadās no linka dabūtais id, bet ko ar viņu iesākt tālāk - kā pārveidot par mainīgo lai to tālāk padotu PHP es nezinu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tu labāk pastāsti, kas Tev par principu kopumā ir? Sanāk, Tev ir lapa ar produktu sarakstu, kur katram ir sava saite, ko nospiežot parādās modālais logs. Te ir jautājums, kam ir jāparādās šajā modālajā logā, vai papildus informācija par produktu ar kādu jaunu saiti, ar to pašu id, kas aiziet vēl uz lielāku aprakstu, vai modālajā logā attēlojas attēls, kas tiek atrasts pēc id kuru Tu nevari nosūtīt uz modālo logu, vai kā vēl?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Princips ir tāds, kad uz cilvēks izvēlās kādu kategoriju - pēc izvēlētās kategorijas id tiek atlasītas visas preces un izvadītas lapā. Parasti internetveikalos uzspiežot uz kāda produkta tiek ielādēta jauna lapa, manā gadījumā lapa netiek pārlādēta, bet tiek atvērts modālais logs, kurš satur informāciju par produktu - aprakstu, cenu, bildes, poga ielikt grozā u.t.t.. Tas ko es nevaru izdarīt - dabūt iekš modālā loga informāciju par konkrēto produktu.

Šobrīd esmu ticis tik tālu - preču lapā zem katras preces tiek ģenerēts links:

?l=lv&s=shop&c=1&p=1
?l=lv&s=shop&c=1&p=2
?l=lv&s=shop&c=1&p=3

c -ir kategorija

p - ir produkts

 

Atverot modālo logu man ir jādabū "p", izmantojot kuru es varētu veikt elementāru mysql pieprasījumu

$prod=$_GET['p'];


SELECT * FROM products WHERE id=$prod;

 

Šobrīd vienīgais kas man modālajā logā attēlojas ir iegūtais produkta id, kurš ir dabūts izmantojot:

<script type="text/javascript">
$("a").live("click",function(){
var param = $(this).attr("id");
$("#id").text(param);
});
</script>

 

Kā lai šo iegūto id pārveido par mainīgo kurš būtu izmantojams iekš PHP?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nu bļīns... Kāpēc tu nevari izmantot href atribūta vērtību??

 

<?
foreach($products as $product){
	?>
	<div>
		<?=$product->name;?>
		<a href="/apraksts.php?p=<?=$product->id;?>" class="modal">Skatīt aprakstu</a>
	</div>
	<?
}
?>

<script type="text/javascript">
$(function(){
	$("a.modal").click(function(){
		var url = $(this).attr("href");
		$("#modal").load(url);
		$("#modal").show();
		return false;
	});
});
</script>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...