Jump to content
php.lv forumi

probleeema ar gbook


smarty

Recommended Posts

viesu graamatas ieraksti glabaajas datubaazee vienaa tabulaa, tur arii lauks, kas noraada kuraa valodaa (nu tjip galvenai lapai ir sadaljas, kur katrai valodai ir sava infa un viesu graamata), linki ir apmeeram shaadi www.lapa.lv/lv/gbook/ taa kaa ieraksti ir daudzi, tad nepiecieshams sadaliit pa lapaam, to arii izdariiju, linki tagad ir www.lapa.lv/lv/gbook/1 www.lapa.lv/lv/gbook/2 un taml,

probleema: nepiecieshams pie katra ieraksta pielikt ieraksta numuru. to sarezghjiii tas, ka ieraksti ir vienaa tabulaa un ir tas lauks kas nosaka valodu. es tagad nezinu kaa to dabuut gatavu :unsure:

Link to comment
Share on other sites

viesu graamatas ieraksti glabaajas datubaazee vienaa tabulaa, tur arii lauks, kas noraada kuraa valodaa (nu tjip galvenai lapai ir sadaljas, kur katrai valodai ir sava infa un viesu graamata), linki ir apmeeram shaadi www.lapa.lv/lv/gbook/ taa kaa ieraksti ir daudzi, tad nepiecieshams sadaliit pa lapaam, to arii izdariiju, linki tagad ir www.lapa.lv/lv/gbook/1 www.lapa.lv/lv/gbook/2 un taml,

probleema: nepiecieshams pie katra ieraksta pielikt ieraksta numuru. to sarezghjiii tas, ka ieraksti ir vienaa tabulaa un ir tas lauks kas nosaka valodu. es tagad nezinu kaa to dabuut gatavu  :unsure:

13215[/snapback]

 

A ieraksta numuru takš vari pie izvadīšanas pielikt kādu gribi.

Ja es pareizi saprotu, tu selektē datus līdzīgi

SELECT * FROM tabula WHERE lang=.. ORDER BY .. LIMIT ..,..

 

Ja tā, tad jau tu numerācijai ievies mainīgo(teiksim i), kurš pie attiecīgās valodas datu izvadīšanas tiek inkrementēts un nelieto id lauku no tabulas :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...