Jump to content
php.lv forumi

Kāds ir ņēmies ar MVC iekš PHP ?


ivka

Recommended Posts

Protams, tas nav īsti tas, ko tu domā, bet runājot par velosipēda neizgudrošanu no jauna...

Vai http://pear.php.net/ nav kaut kas no tā, ko vēlies dabūt?

12420[/snapback]

Zināmā mērā ir, bet universāla pieeja request/response modelim tāpat nava. Lai gan sen nav pa tīklu bradāts - jāpameklē moš kāda pērle atrodas.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nebiju domājis, ka ar tiem veiksmīgajiem būtu tik triviāli kā: "atradu sevi interesējošo koda gabalu un iepeistoju savā kodā". Taču izpētot, kā ir izveidots kaut vai šis forums, vai arī par šo populārākais phpBB vai phpNuke (pats neesmu to darījis!) mēs redzētu (domājams) kaut kādas kopsakaribas to izveidē... Šīs idejas, tad ari atzīmētu kā ievērības cienīgas un dzīvotspējīgas, un censtos izmantot savos projektos. Pārējās idejas - labas vai sliktas jebkurā gadījumā dotu kaut kādas atziņas par to kā vajag/nevajag darīt attiecīgās lietas.

 

Man pašlaik nav vajadzība pēc tik nopietna pētījuma šajā virzienā - tādēļ neko tādu pagaidām darīt netaisos, bet ja butu vajadziba , tad pirmā ideja man būtu izpētīt attiecīgās specifikas programmu kodu un radīt priekšstatu par to, kā lietas parasti tiek darītas. Protams, nevajag ieciklēties uz to "kā to dara citi" tik ļoti, ka apspied savas paša novatoriskās idejas.

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. negribi minēt kādu piemēru, kuri ir šie "veiksmīgie projekti" šīs diskusijas (drīz jau par manu monologu taps  :unsure: ) kontekstā? Kā es to redzu - populārie un veiksmīgie ir monolīti kluči aļa šī foruma software - mēģināsi iebāzt savās includēs vai integrēt savā saitā - galus atstiepsi :) Iekopēt un darbināt nav māksla, savu headeri vai CSSu uzlikt arī, bet pamēģini teiksim kaut vai no phpBB uztaisīt Delfu komentārus (kas būtībā ir tas pats) - possible?

Lai gan var jau būt, ka es par maz esmu redzējis.

12421[/snapback]

 

lai no phpBB uztaisiitu Delfu komentaarus, saakumaa jaaiebrauc phpBB templeishu sisteemaa && jaauztaisa attieciigais skins. Bet... tomeer kaadas nopietnaakas izmainjas phpBB veikt jau ir problemaatiskaak - konkreeti jaapapeeta viss kods. Lai arii phpBB neuzskatu par php kodeeshanas exelentu piemeeru, galvenais, kas ir phpBB, taa ir publicitaate.

 

Bet vispaar sarunas jums te labas :)

Edited by des
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...