Jump to content
php.lv forumi

Kontaktforma


supernal

Recommended Posts

Labvakar!

 

Lieta tāda, ka mājas lapās bieži noder kontaktformas, tās ir ērti lietojamas un ātrs sazināšanās veids. Ir dažas lietas, kuras vēlētos uzzināt.

 

1) Vai kontaktformai (piem. vārds, e-pasts, tēma, teksts) ir nepieciešams veidot kādu datubāzi? Cik esmu uzzinājis, tad vienkārši hostam jābūt funkcijai "mail". Vai es varu uzzināt vai man tāda ir pieejama no cpanel, vai tomēr jāsazinās ar hostinga devēju? (tiek izmantoti hostinga pakalpojumi,nevis īrēts serveris)

 

2) Patiesībā pats svarīgākais... Varbūt kāds ir pats izveidojis valīdu kontaktformu (piem. tādu kas pārbauda vai ir aizpilditi lauki, vai valids e-pasts utml.) un reāli strādājošu un vēlās padalīties? Vai varbūt zin labu opensource risinājumu?

 

Zinu, ka tūlīt brēks par googli, bet esmu daudz izmeklējies, daudz testējis, bet gandrīz katrai kāds erors vai vēl kāda problēma...

 

Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds varēs izpalīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu kamōn, uzbliezt formu ar 3 laukiem + to validāciju ir problēma? :)

 

Rekur PIRMAIS REZULTĀTS meklējot pēc "simple contact form php" - http://phpeasystep.com/phptu/8.html

Milzumliels paldies, citreiz tas vienkāršākais izrādās labākais. Šis vismaz strādā, visu par to lauku pārbaudi gan jau salikšu, sastiķējot un skatoties citu formu php, bet lieta, ko nemāku..

 

Pieņemam, ka izmantoju šo formu, bet gribu, lai pēc e-pasta aizsūtīšanas nepārmet uz jaunu lapu, bet tajā pašā parāda, ka Jūsu e-pasts ir veiksmīgi aizsūtīts, bet arī gribu, lai php koda daļa ir atsevišķā failā gluži kā tagad.

 

Esmu dumš...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...