Jump to content
php.lv forumi

Slideshow un galerijas


vitao.web

Recommended Posts

Labdien!

 

1) Ir galerija, kurā ir albumi. Galerijas tiek veidotas ka mapes, kurās augšupielādēju bildes.

2) Ir parastākais slideshow.

 

 

Vajadzētu, ideju, kā apvienot šo visu. Respektīvi nenoteiktā kārtībā ņem bildes no galerijas un parāda tās slideshowā. Un bildes sanāk atkal resizot vai vienkārši radīt citu lielumu.

 

Kur problēmas sāk rasties?

1) Zinu, kādā veidā parādīt bildes no viena albūma(direktorijas) bet kā no visas Galerijas nezinu, vajadzētu idejas/paraugus/linkus

2) Un kā ar to resize? Respektīvi tagad man ir lielā bilde(orginal) un maza(thumbail), bet ja vēlēšos parādōt vid;ejo lielumu, tad sanāks atkal reizise taisīt?

 

 

Kā jūs šādu vai lidzīgu lietu dariet? Varat ieteikt kādu labāku risinājumu vai palīdzēt ar šo pašu?

 

 

Paldies!

Ar cieņu,

vitao.web

Link to comment
Share on other sites

Varbūt vari mēģināt datubāzē izveidot tabulu kurā ir galerijas nosaukumi.

Tad izveidot vēlvienu tabulu kurā jāievada bildes links un tiek norādīta galerija kurā bilde ir.

Pēctam izveidot .php failu caur kuru tu pievieno linku un no dropdowna izvēlies galeriju kurā būs bilde.

Pēctam izvadi bildes no attiecīgās kategorijas un liec klāt width="..." height="..."

 

Droši vien izskaidroju ļoti sarežģīti, bet nu tā man gadās.

Šāds variants man pašam ir un darbojas ļoti labi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...