Jump to content
php.lv forumi

mypoint

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mypoint

 1. Sveiki, Nesen iegāju veikalā palūrēt videokartes, jo dažreiz ir vēlme padzenāt kādu spēlīti. Negribas neko baigi dārgo, teiksim līdz 80 eiro. Noskatīju asus radeon r7 250 2gb, bet pārdevējs piedāvāja asus geforce gt730 ar 4gb. Viņš teica ka 4gb būs super, lai dzenātu jaunākas spēlēs. Cenas atšķirība 30 eiro. Es viņam teicu, ka r7 gpu ātrums ir 1110 mhz, bet gt730 tikai 700mhz. Viņš man apgalvo ka 4gb gt730 vienalga ir labāk nekā r7 250. Pagaidām nenopirku ne vienu ne otru, jo vēlētos saprast tad tos visus skaitļus. R7 250 2gb 1110mhz gpu Vs gt730 4gb 700mhz gpu. Vai tie 4gb tiešām atsvērs gpu ātrumu? Nēsmu nekāds dzelžu spečuks.
 2. Jo viņš ir kaitinoš... Izklausās stulbi, bet tā ir. Apmēram divas, trīs sekundes jāgaida līdz sāk lādēt windows.
 3. Sveiki visiem! Pirms trim dienām uzinstalēju jaunu windows 8. Radās problēma ar to, ka sāka mest āra "Verifying DMI pool data.." Izguglējos krustu šķērsu, bet visos gadījumos cilvēkiem dators uzkarās pie šī paziņojuma. Manā gadijumā dators pēc dažu sekunžu gaidīšanas pie konkrētā paziņojuma veiksmīgi ielādē windows. Nekad nav bijusi šāda problēma un nēsmu arī nekāds spečuks par dzelžiem, tādēļ varbūt kāds varētu izskaidrot kādēļ tāda situācija? Iepriekš bija Ubuntu uz datora un tādu paziņojumu nemeta! Mātesplate: GA-78LMT-S2P HDD: Western digital WD5000AAKX
 4. Risinājums rokā! $preparedStatement->closeCursor();
 5. Ir kategorija Test1, un ir ziņas kuras ir kategorijā Test1. Ja es caur formu izlaboju kategorijas cat laukus no test1 uz Test3, tad ziņas šajā kategorijā nav. Savukārt, ja update laikā atjaunina abas tabulas, tad ziņas paliek principā tajā pašā kategorijā.
 6. Problēma tā, ka ziņu tabulā jau ir iekšā ziņas. No formas var updeitot kategorijas!
 7. Sveiki visiem! Pašlaik lēnām pāreju uz PDO, bet esmu aizķēries. Nespēju izdomāt kā, lai update divas tabulas, kad lietotājs posto formu. Tabulas: *kategorijas -------------------------------- id | cat | name | -------------------------------- 1 | test1 | Tests Viens | -------------------------------- 2 | test2 | Tests Divi | -------------------------------- *zinas ----------------------------------------------------------------------- id | cat | nosauk | autors | saturs | ----------------------------------------------------------------------- 1 | test1 | Raksts Viens | Vārds Uzvārds | Teksts... | ----------------------------------------------------------------------- 2 | test2 | Raksts Divi | Vārds Uzvārds | Teksts... | ----------------------------------------------------------------------- Tātad, kad posto formu pašlaik updeitojas tikai kategorijas tabula, bet nepieciešams, lai updeito arī ziņu kategorijas cat lauku. Pašam personīgi nav ideju :( Pašlaik ir: http://pastebin.com/mStqM7nH
 8. Paldies tev! Strādā labi. Varbūt ir kāds kods, kas pilnībā noslēpj šo #divid ?
 9. Sveiki! Nezinu vai pareizā kategorija, bet ir nepieciešams no url aizvākt div id. Id parādās, jo lapā ir kategoriju filtrs, kas izvada id urlā - lapa.com/index.php#filters1 Varbūt ir kāds javascript kods, kas var viņu aizvākt! Aizvākt vajag, jo ja lapa refreshojas, tad filtrs paliek nemainīgs. Savukārt man vajag, lai tas atgriežas atpakaļ uz #all.
 10. mypoint

  NHL 09 Lapa

  Ir, bet ne pieējams online. NHL09 Laiki priekš manis pagājuši. Tagad ir NHL14.
 11. Uztaisiju rūterim reset un šoreiz viss strādā. Dīvaini ka mēģināju reset kādas piecas reizes pirmstam. Paldies visiem par atsaucību!
 12. Wifi. Pašlaik arī lietoju wifi, bet pie admin lapas netieku klāt. CMD ierakstiju: ping 192.168.0.254 Pinging 192.168.0.254 with 32 bytes of data: Request timed out. Request timed out. Request timed out. Request timed out. Ping statistics for 192.168.0.254: Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),
 13. @aaxc - Arī mēģināju. Neielādē lapu. Pasaka connection problem, lai gan tvnetu un citas lapas ielādē normāli! @briedis - Pārlasiju krustu šķērsu. Ip ir - 192.168.0.254 , bet viņš neielādē to lapu.
 14. Sveiki! Vakar nopirku TP-link wifi ruteri. Pie wifi varu pieslēgties utt, bet pie Admin/Kontrol paneļa ne. Default ip, lai pieslēgtos ir - 192.168.0.254 . Kad ievadu adressi un piespežu enter lapu neielādē: Problem loading page (Unable to connect) . Nav ne jausmas, kas par vainu. Gribētos naimainīt paroli, bet kontrol paneli iekšā netieku. Varbūt kāds var izpalīdzēt! :)
 15. mypoint

  vairākas OS

  Neatceros un nevaru pašlaik paskatīties! Man svarīgākais būtu uzlikt lai ielādējas tikai windows 7. Vai arī izdzēst pārējās divas!
 16. mypoint

  vairākas OS

  Sveiki! Man pirms kāda laika paziņa atdeva portatīvo. Slēdzot iekšā uzmetās melns ekrāns un ir jaizvēlas OS. 1) Older Version of Windows 2) Windows 7 3) Ubuntu Mēģinot ieiet pirmajā vai trešajā OS parādas kaut kāda kļūme/error. Vienīgi strāda Windows 7, bet kā lai tiek vaļā no OS izvēlēšanās sākumā? Es vēlos, lai ieslēdzot datoru automātiski ieslēdzas Windows 7!
 17. Sveiki! Klients pasūtija mazliet uzlabot darba nozaru sarakstu. Tas tika izdarīts, bet tagad prasa pārtulkot arī latviski. Problēma tā, ka nespēju korekti iztulkot no ENG tādēļ varbūt kam ir labākas iemaņas Angļu valodā varētu palīdzēt. 3D Generalist Sound Designer Motion Designer Editor 3D Animator Cinematographer Compositor Colorist Matte Painter 3D Modelist Graphic Designer Cameraman Illustrator Google translate un tilde tulko diezgan apšaubāmi!
 18. Sveiki. Uzreiz sākšu ar to ka nēsmu dizainers, bet sakarā ar lieku brīvo laiku izdomāju pamēģināt uztaisīt vienkāršu dizainu fotošopā treniņa pēc - coming soon lapa. Vēlos, lai jūs izsakat domas par elementu novietojumu, krāsu izvēli. Par fontu neko pagaidām nesakat, jo pats zinu ko jūs teiksiet! Principā viss dizains beigās veidosies uz CSS3, HTML5 un JS priekš countdown.
 19. Tātad man ir šāds kods ar kuru parāda cik palicis laiks, līdz kādam datumam. $nak = mktime(0, 0, 0, $laiksm, $laiksd, $laiksg); $sod = time(); $difference = $nak - $sod; if ($difference < 0) { $difference = 0; } echo " ". floor($difference/60/60/24)." Dienas Atlikušas"; Vai ir iespējams attēlot stundas, kad beidzas pilnās dienas. Piemēram, ja laiks ir uzstādīts uz rītdienas 23:59, tad rāda jau cik atlikušas stundas, bet ja uz parītdienas tad jārāda dienas. Kā arī, kad vairs nav atlikušas stundas, lai rāda minūtes un pēctam sekundes. Vai arī tomēr jāķeras pie javascript ? Protams varētu attēlot uzreiz dienas-stundas-minūtes-sekundes, bet es jautāju tikai aiz ziņkārības.
 20. mypoint

  labs dators?

  Nu domāju ka cena pagaidām nekāps pāri 220 Ls, jo pagaidām nav vajadzības izmest vairāk naudas. AMD nevēlos tieši, jo pašlaik pats lietoju Divkodolu un, lai pavilktu teiksim Foto un Video apstrādes programmas reizē citreiz nākas pagaidīt uz kompi. Tādēļ arī skatījos to AMD FX 61, jo ir 6 kodolu ar ko vajadzētu pietikt. Tagad gribas noskaidrot vai ir vērts viņu pirkt, jo neko vairāk par rijīgu programmu lietošanu uz viņa nedarīšu!
 21. mypoint

  labs dators?

  Sveiki visiem! Ir doma iegādāties jaunu datoru, neko pārāk dārgu jo spēlēs tāpat nedzenāšu, bet galvenais lai ir vairāk par 2 kodoliem kā arī nav pārāk dārgs. Uzdūros šim te verķim: http://m79.lv/datori/m79-amd-fx-6-core_11602.html Itkā cik lasiju viņš ir 6kodolu, bet kautkā negribas ticēt, jo par tik lētu naudu diezvai var dabūt 6 kodolu. Ko jūs sakiet par tādu datoru? Skatos ka viņam ir integrētā video karte, bet tas mani pagaidām neuztrauc jo ir doma vēlāk paņēmt kādu 1GB video karti. Tajā pašā lapā viens dators par pāris latiem dārgāks un ir aprīkots ar i3, kas laikam skaitās WOW! Ja ir kas sakarīgāks par tādu cenu citur tad droši iesakiet. Galvenokārt dators būs domāts video, foto, audio apstrādei un citreiz 3D apstrādei.
 22. hostnets piedāvā pa 2.95 laikam lētāko un uz augšu. Papētiju to energy.lv . Diezgan lēti un gandrīz visur redzu: bez ierobežojumiem, kas man liek šaubīties par kvalitāti! Varbūt kāds lieto energy.lv un var padalīties ar pieredzi.
 23. Kādu hostingu izvēlēties un kādēļ. Sākumā ir ideja iegādāties hostingu, lai paskatītos kā projekts aizies. Negribas sākumā uzreiz paņemt dārgāko, kas nevienmēr ir tas labākais. Skatos ka bieži tiek reklamēti tādi kā serveriem.lv un hostnet.lv . Cenas lētas, bet vai kvalitāte ir laba? Pašam konkrēti vajag lai ir vismaz 2GB pieejama vieta, cron , vismaz 2DB , 5 epasti Iesakat kādu labu sākuma variantu. Ko paši lietojat un kādēļ lietojat, kāda apkalpošana, downtime.
 24. Sveiki! Nolēmu šo tēmu izveidot intereses pēc. Cik daudzi no jums lieto MySQL? Cik daudzi no jums lieto MySQLi? Cik daudzi no jums lieto PDO? Kā arī tiem kuri ir lietojuši MySQLi gan PDO. Kurš no viņiem jūsuprāt ir labāks, ja jālieto tikai ar MySQL tipa DB?
×
×
 • Create New...