Jump to content
php.lv forumi

timing


FightMan

Recommended Posts

Sveiciens visiem!

Tātad radās tāda problēma, man nepieciešams, lai noteiktā darbība izpildās pēc kaut kāda laika. piem. nospiežot pogu random panem skaitli no 5 līdz 20(tās būs minūtes) tad tur pēc formulas vēl tas laiks izmainās un kļust piemēram 4.63 un vajag lai pēc 4.63 minūtēm izpildās darbība, izmainās datubāzē ieraksti un mājaslapā... Kā var uzlikt to timingu mēģināju caur datubāzēm DATETIME tipu, tas ir:

$laiks=idate(Y) ."-". idate(m) ."-". idate(d) ." ". idate(H) .":". idate(i) .":". $sek;
if ($db['laiks']<$laiks)
{
 //izpildam to ko vajag
}

bet DATETIME tipu viņš nesalīdzina... kā arī ja taisa tā tad arī rodas problēmas ar laika pieskaitīšanu(datubāzē)...

Link to comment
Share on other sites

Tev jāsaprot tas, ka tiklīdz kaut kādi dati nonāk līdz php, tiem vairs nav nekāda sakara ar mysql datu tipiem. Šajā gadījumā tu salīdzini string virknes. Nez, domā php saprastu arī šito? if("liels" > "mazs"){ ... }

Nu tas kapēc vīņš nevar izpildīt to if'u es jau sapratu, es arī mēģināju to uztaisīt caur BIGINT bet tad rodas problēmas ar laika pieskaitīšanu, un man liekas ka jābūt kaut kādam normālam variantam kā var timingu uztaisīt!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...