Jump to content
php.lv forumi

Latviešu burti.


djmartins

Recommended Posts

Man ir tāda situācija, ka no datubāzes tiek izvadīti burti ar garumzīmēm, taču pašā datubāzē, radās čeburi --> Ä€bols ----> vajadzētu būt Ābols

 

Datubāzē ir uzlikts kodējums utf-8 un mājās lapā ir tieši tāds pats kodējums. Kas varētu būt par problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Man ir tāda situācija, ka no datubāzes tiek izvadīti burti ar garumzīmēm, taču pašā datubāzē, radās čeburi --> Ä€bols ----> vajadzētu būt Ābols

No DB tiek izvilkt tas kas tur ielikts, nekas netiek parkodeets, attieciigi ja lapaa viss raadaas pareizi tad arii DB viis ir OK.

Vaina ir programma ar ko skaties tos DB ierakstus...

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, man arī šī pati problēma ir. PhpMyAdmin.

Pareizi piebildi Problema ar PhpMyAdmin, nevis ar DB.

Vispar jau PhpMyAdmin lieliski attelo UTF-8. Shamam sakumaa var smuki noradiit kadaa kodejuma visu attelot...

Paskaties sakumaa (pirmaja lapaa) kaads kodejums ir uzlikts pie ' MySQL charset: UTF-8 Unicode (utf8) ' ...

Papildus varbut situacija, kad DB ka defoltais ir teiksim LTIN 1 , nevis UTF-8, tad PhpmyAdmin njems un megjinas attelot kaa LATIN 1, nevis UTF-8.

Bet kaa jau mineju DB tur nav pie vainas, jo NEKAS netiek parkodets, ja vien speciali to nepieprasiisi ..

Link to comment
Share on other sites

Viens jau ir pašas datubāzes kodējums (utf8_default_ci). Bet pastāv arī iespēja, ka table'ēm ir savādāks kodējums, un tad tā arī viss iet šķērsām.

 

Man reiz tāda problēma bija, un tieši pie tablēm.

Link to comment
Share on other sites

Viens jau ir pašas datubāzes kodējums (utf8_default_ci). Bet pastāv arī iespēja, ka table'ēm ir savādāks kodējums,..

tabulam kaa Sugai nav kodejuma, VISI dati pamataa tiek saglabati kaa Blob, (tas ir domats kadus baitus iebarosi, tadus dabuusi atpaklaj)

tas kodejums ir Kaartosanas nosacijums -> prieksh Mysql konkreti tas ir atsevisks Plain text failinsh, kuru var arii izlabot ar rocinjam ...

Taa kaa DB NEKO NEKONVERTE un datus neparveido, to dara konkretaa programma.

Kas paskataas kaa nu buutu jabuut (tables carsets ), un defolta izmanto to ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...