Jump to content
php.lv forumi

djmartins

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  194
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.pieraksti.id.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male

djmartins's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Jāsāk ir ar to, ka jāzin ko vēlās radīt. Jaīzveido shēma, lai vēlāk vieglāk strukturizēti var pieturēties pie plāna. Bet principā laba literatūra ir pieejama internetā loti daudz, kaut vai tas pats php manuālis, kur tiek aprakstītas visas funkcijas.
 2. Nesapratu, kas īsti tiek meklēts masīvā? Vai varētu detalizētāk izstāstīt problēmu? Manuprāt, ja zin, ko meklē, tas to arī var atrast.
 3. Atliek tikai gaidīt, jo ja notiek diezgan lielas izmaiņas google tas nepatīk. Vienkkārši ir vajadzīgs laiks un google visu izdarīs.
 4. Ja es esmu izveidojies uz bemzaksas hostinga datubāzi ar parametriem: $host: fdb3.runhosting.com $user: 123 $password: 123 Pati mājas lapa atrodās uz cita hostinga, kā īsti varu pieslēgties šai konkrētajai datubāzei, kura atrodās, savukārt, uz cita hostinga? Izmantojot zemak redzamo kodu, parāda kļūdas paziņojumu: A connection attempt failed because the connected party did not <?php $host= 'fdb3.runhosting.com'; $user='123'; $password='123'; $link = mysql_connect('$host', '$user', '$password'); if (!$link) { die('Could not connect: ' . mysql_error()); } echo 'Connected successfully'; mysql_close($link); ?>
 5. Man ir radusies neliela problēma. Šifrētus datus izdodās ievietot mysql datubāzē, taču neizdodās izvadīt no datubāzes atšifrētu rezultātu. Tiek izvadīti ķeburi. Īsti neizprotu, kur varētu būt problēma. <?php $res=mysql_query("select * from lietotaji where niks='$user'") or die(mysql_error()); $rez=mysql_fetch_array($res); { $vards=htmlentities($rez['vards'],ENT_QUOTES, "UTF-8"); } $key="XiTo74dOO09N48YeUmuvbL0E"; $iv = mcrypt_create_iv (mcrypt_get_block_size(MCRYPT_CAST_256, MCRYPT_MODE_CBC), MCRYPT_DEV_RANDOM); function decrypt($string,$key) { $dec = ""; $string = trim(base64_decode($string)); global $iv; $dec = mcrypt_cbc (MCRYPT_CAST_256, $key, $string, MCRYPT_DECRYPT, $iv); return $dec; } $vards2 = decrypt($vards, $key); ?> [/Code]
 6. Kāda ir atšķirība lietojot hash("md5","teksts"); vai arī šādu variantu md5("teksts"); ?
 7. Kad iegūst rezultātu un refrešo lapu, tad rādās atkal cits rezultāts kādēļ tā, ja tiek lietos viens un tas pats vienvirzienu šifrēšanas algoritms?
 8. echo (microtime(1) - $time) * 1000000; Ar matemātiku es esmu uz Jūs. Vai šādā veidā tiek iegūts rezultāts sekundēs? 1 mikrosekunde = 10 pakāpē -6
 9. Laiks tiek parādīts sekundēs vai mikrosekundēs?
 10. Labdien man ir jautājums, kā var iegūt šifrēšanas un atšifrēšanas laikus? Es vēlētos salīdzināt, kurš šifrēšanas algoritms ir ātrāks. <?php $key = "Labi, ka ir ta"; $input = "Ziema iet un aiziet"; $encrypted_data = mcrypt_ecb (MCRYPT_3DES, $key, $input, MCRYPT_ENCRYPT); $result = mcrypt_ecb (MCRYPT_3DES, $key, $encrypted_data, MCRYPT_DECRYPT); $encrypted_data2 = mcrypt_ecb (MCRYPT_AES, $key, $input, MCRYPT_ENCRYPT); $result2 = mcrypt_ecb (MCRYPT_AES, $key, $encrypted_data2, MCRYPT_DECRYPT); echo"$encrypted_data"; echo"<br>"; echo"$result"; ?>
 11. Paldies par padomu, it kā sanāca.
 12. <?php $lietotaji=mysql_query("select * from users") or die(mysql_error()); while($users=mysql_fetch_array($lietotaji)) { $count=mysql_query("select COUNT(id) As daudzums from movie where niks='$users[1]' group by autors HAVING count(id) > '0' ORDER By daudzums DESC") or die(mysql_error()); while($rezultats=mysql_fetch_array($count)) { echo"$users[1] $rezultats[0]<br>"; } } ?> Problēma ir tajā, ka nesakārto saskaitītos rezultātus dilstošā secībā. Tiek izvadīts šādi -> juris 4 maris 1 edgars 3 Taču vajadzētu šādi -> juris 4 edgars 3 maris 1 Kur man varētu būt kļūda?
 13. Grey_Wolf, man diemžēl ir nepieciešams ar % % veikt meklešanu, lai netiktu meklēts precīzs vārds bet gan līdzīgs. Tādējādi arī būtu labi, ja netiktu ņemti vērā mazie un lielie burti.
 14. Kādā veidā es varētu panākt, lai ierakstot meklētājā kādu vārdu netiktu ņemti vērā lielie un mazie burti? Rezultātu izvadītu jebkurā gadijumā.
×
×
 • Create New...